Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan lehetne ezt megoldani?

Hogyan lehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés

A párom, akivel lassan 3 éve együtt vagyunk (együtt is élünk albérletben) mostanában szeretne lakást venni. Félig örökségből, félig hitelből. A hét elején találtam egy belvárosi polgári lakást, el is mentünk megnéztük (sötétben). Mivel mindketten otthonról dolgozunk (nem a karantén miatt, így ez nem átmeneti) ezért számomra fontos a természetes fény is..

Először amikor néztük, már sötét volt kint (sajnos csak így lehetett megoldani a megtkintést). Tetszett a lakás. Azonban én mindenképp szerettem volna látni fényben is, így tegnap ebéd után nem sokkal megnéztük, beléptünk a konyhába, oda szépen besüt a nap. Azonban ezután jött (számomra) a sokk..a két (egymásból nyíló) szobát takarja egy másik társasház, így oda nem jut természetes fény. Kifejezetten sötétek sajnos.

Engem ez megijesztett..persze biztosan vannak megoldások, ilyen lámpa, olyan lámpa, tükör stb. De azt sem lehet, hogy egész nap égjen a villany :( DE sajnos hónapok óta nem találtunk olyan lakást, ami tetszene..Párom ingatlanértékesítő, és így, hogy napi x ingatlannal foglalkozik sem talált még olyan lakást, ami szóba jöhetne...és ez befektetésnek is jó lenne, emellett ilyen áron sem lehet nagyon ebben a drága városban találni olyat, ami megfelelne..Így viszont most nagyon patt helyzetben vagyok, mert nem akarom, hogy miattam ne vegye meg, mert lehet nem találna még egy ilyet, viszont én nem tudom hogyan fogok tudni így dolgozni.


Mit lehetne tenni?

Köszönöm, ha végig olvastátok! :)



2021. febr. 26. 14:59
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Igen. Cserébe itt külföldi zajos albérlők vannak felettünk 🤦🏻‍♀️😅 de fény van legalább 😅
2022. szept. 29. 17:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!