Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Aki Budapestről kiköltözött,...

Aki Budapestről kiköltözött, hol talált élhető helyet?

Figyelt kérdés
Ki hova ment, szeret-e ott lakni, bejárni munkába onnan. Tervezem, hogy elhagyom Budapestet. Tiszta kosz, gettós, rossz a levegő... Kíváncsi vagyok, ki, hogyan boldogul, mik a tapasztalatok, megbánta-e, stb. Köszönöm

2021. márc. 11. 20:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%

Bicske, kertváros. Már ott is elszabadultak az árak, mi még jó áron jutottunk hozzá. Csendes kertvárosi hely, TESCO hiper, tó a közelben, nyugis szomszédok, sok új házikó, fiatalodó környezet.


Van a városnak rossz része, de az messze van innen. Tömegközlekedés nagyon jó, reggeli járattal 19 perc Kelenföld, ahhoz közel dolgozunk. Vasúthoz kijutni viszont autó kell, mert elég hézagosak a helyi járatok.


Van sok előnye, hátránya, összességében eddig nem bántuk meg.


Nem egy Sopron az tény, de nekünk fontos volt, hogy Budapest elérhető közelségben legyen, és ne legyen annyira drága mint Törökbálint, Biatorbágy, vagy Budaörs..

2021. márc. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom, hogy itt mi alapján hasznos vagy nem hasznos egy válasz, azt kérdezte, hogy ki hova költözött, válaszoltam.
2021. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Vmi hülye unatkozik, ahelyett, hogy érvelne:D
2021. márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Legjobb ha vidékre költöztök és megtermelitek magatoknak ami kell.


Aglomeráció nem melósoknak való.

2021. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!