Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Újpalota, XV. kerület mennyire...

Újpalota, XV. kerület mennyire élhető?

Figyelt kérdés
Akik itt laknak, mi a véleményük róla, mennyire szeretik, nem szeretik? Nagyjából 1,5 szobás panellakás ami belefér a keretbe.
2021. jan. 4. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

Annyira élhető, mint a többi hasonló adottságú, átlagos állapotú lakótelep. Az infrastruktúra jó, vásárlási lehetőség bőven van, a közlekedés elfogadható (a buszút a belvárosba hosszú, de sűrűn jár és sokféle járat is). A kisebb lakásszámú, parkosított részen lévő panelek nem rosszak, a Páskomliget utcára néző, felújítatlan tízemeletesekben kevésbé szívesen laknék. Budapesti viszonylatban az átlagnál valamivel olcsóbb lakótelep.

A környék biztonságosnak számít, romák persze vannak, de hol nincsenek? Ha panelprogramos házban veszel zöldre néző lakást, akkor szerintem nem lesz nagy gond, plusz ha mégis, ezeket könnyen el lehet adni. A város nagy része elég messze van innen, függne attól is, hol dolgoznék.

2021. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha a keretbe ez fér bele, akkor nincs mese. Mindjárt jönnek itt a lehurrogók, hogy németvölgy meg a svábhegy 100x jobb.


Minden kerületnek van jó és rossz része (főleg a pestieknek)


Főleg panelnél a szomszédokon fog múlni, hogy mennyire utálod vagy szereted meg. Én laktam már pesti oldalon panelban, ahol tök normális szomszédok voltak, most egy budai panelban lakok, ahol jóformán állatok laknak..

2021. jan. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!