Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » XI. Kelenföldi panelt érdemes...

XI. Kelenföldi panelt érdemes a jelenlegi árakon vásárolni? Vagy várható hogy jelentősen olcsóbbak lesznek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 20:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Attól függ ki mit ítél levegősebbnek. Pl. a Nándorfejérvári út, Rátz László út, de számomra az Etele is az. Széles, fás, parkos.
2021. ápr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Az Etele út borzalmas, amióta elkezdték felhúzni az újépítésűeket és a plázát meg pláne.


A Rátz László út viszont már jó igen!

2021. ápr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Az Etele viszonylag hosszú. Vannak egész jó részei. Nekem pl tetszik, jó a tömegközlekedés, biztonságos (nem az Etele térre gondolok). Sopron/Albert/Nagykikinda stb szintén jók.
2021. ápr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%

Forgalmas és az 1-es villamos és a kelenföldi állomás nagyon fura embereket visz el arra.

Rossz környék.


A kis utcák jók.

2021. ápr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Etele úton lakunk,nem látok fura alakokat,legalábbis a fővároshoz képest általánosságban nézve.
2021. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó nyilván troll vagy vagy sose jössz ki a lakásból ... iszonyat gaz emberek vannak az etelén. Zaj szegénység kosz és nyomor.
2021. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Dehogy vagyok troll! Én szeretek ott lakni,nincs bajom a környékkel.
2021. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
11: Az megvan, hogy a bérleti díjakról szól a cikk és nem a vételárakról?
2021. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
74%
26: Te minden háztömböt jobban ismersz az országban, mint az ott élők. Csak én csak ezen az elmúlt 3 napban eddig 5 különböző földrajzi helyen láttam tőled hasonló beszólást, miszerint hazudik az ott élő a saját körülményeiről, trollkodik.
2021. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Rolpen Óbudáról mindenkinél mindent jobban tud. :-)
2021. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!