Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Először lakást vegyek, vagy...

Először lakást vegyek, vagy munkát találjak?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy válok, gyerekem van. Állásom megszűnik családban volt Bp-en. Nem tudom még hova költözünk, maradunk a környéken, vagy esetleg Pest megyében rokonok közelébe mennénk.Nem tudom merre induljak, hamarosan ki kell költöznünk.
2021. ápr. 16. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Munka alapján költözz mert lehet vidéken nincs melo
2021. ápr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Ez a meglévő vagyonon, ingatlanviszonyokon múlik.

Ezek ismeretének hiányában semmit nem lehet mondani.

2021. ápr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Kérdés, hogy megtudod-e venni a lakást kp-re? Mert ha nem akkor hitelt kell felvenned, amihez viszont több hónapnyi munkaviszony is kell igazolnod.
2021. ápr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Azért ez ennél sokkal bonyolultabb. Te költözöl a gyerekkel? A munkád mennyire speciális? Nyilván fontosabb a stail megélhetés, hiába veszel karakószörcsögén egy fullos házat, ha utána nincs mit enni.. Szóval térképezd fel a településeket meló ügyben, és ehhez mérten döntsd. Nyilván ha budapest, akkor akár a lakás is mehet hamarabb, mert melót úgyis hamar találsz.
2021. ápr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mindentudó99 ***** válasza:
91%
Minél köuelebb a fővároshoz. Ott van munka
2021. ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én először a stabil és nekem való munkalehetőséget biztosítanám, aztán költöznék a közelbe.
2021. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat .Annyim van, hogy kis lakást tudjak venni, de nem több, hogy sokáig munka nélkül legyek. Vidék az jobban vonzana ha tuti lenne.
2021. ápr. 16. 15:27
 8/9 mindentudó99 ***** válasza:
93%
A vidék se mindegy hol van. Zsákfaluban 5 milláért kapsz jó házat de mubka semmi. Akkor vegyél kis lakást mielőtt a pénzed felélnéd.
2021. ápr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előbb álláskeresés, albérletbe költözés. Ha adott környéken bejöttek a számítások, akkor 1-2 éven belül ingatlan vásárlás, letelepedés.
2021. ápr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!