Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egy eladó ingatlan irányárrány...

Egy eladó ingatlan irányárrányárából mennyit nem pofátlanság még lealkudni?

Figyelt kérdés
Tudom szituáció függő is, hogy pl. sürgősen el kell-e adnia a tulajdonosnak, meghogy a készpénzzes fizetéssel is lehet alkudni. A konkrét szitu az, hogy a kisház 37,5-ért hirdetik, az ingatlanos megsúgta, hogy 35-ért szte odaadnák. Van a családunkban egy régebben ingatlanokkal foglalkozó tag, ő azt mondta, hogy kezdjem 30-ról az ajánlatot. Tapasztalt a fazon nem mondom, de nem pofátlanság ennyit alkudni? Nem röhögnek képen ezzel az ajánlatta? Amúgy árulják már egy ideje az ingatlan (talán nincs egy éve, de majdnem), nem kapkodták el.

2021. ápr. 16. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ajánld fel a 30-at, úgysem fogadja el és lesz egy ellenajánlat az eladótól.
2021. ápr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 alletta ***** válasza:
65%

nyugodtan ajánl érte 30-at, aztán majd meglátod, mit válaszol. ha látja, hogy komolyan gondolod a vételt lehet odaadja 35-ért.

mindenképp alkudozzál.

2021. ápr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Ezzel vigyázni kell, mert van aki úgy felhúzza magát, hagy elküld a francba. Szóval ez is benne van a pakliban, ha ez nem gond, megpróbálhatod alacsony áron.
2021. ápr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

egy kis faluban gyönyörködtem a tájban, látom hogy sok szőlő pincével eladó. Egyik sincs művelve. Az egyiknek barátságos ára volt, de a telek-ház nagyon elhanyanyagolt, lepukkant.


Hagytam egy üzenetet, harmadáron megvenném...két hónap múlva jött az örökös, ha aznap leszámolom a kezébe az általam ajánlott árat, enyém az ingatlan. Elég messze volt innen Pestről, de megérte...


Ki kell várni..főleg, ha nem létszükség..

...mint kiderült, az örökösnek nagyon-nagyon kellett minden Forint..

2021. ápr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
30al kezdd lehet 32ert is megkapod. En 45ert vettem meg egy lakást ami t55erthirdettek
2021. ápr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

5: Gratulálok, ügyes voltál.

Hogy zajlott az alkutárgyalás, mit mondtál?

2021. ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Várj, előtte megálmodja mégegyszer.
2021. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

6 mondtam neki hogy szép a lakás jó helyen de még sem egy új építésű ennek nem ennyi az értéke persze megértem hogy a legtöbbet szeretné kapni. Én 45 öt ajánlok érte. Először jaj hát hogy gondolom én ezt 50 alatt nem adnám oda semmiképp. Mondom nézze mondatnék 40 et is akkor meg lenne a jóérzés hogy 5 öt felalkudott de ennek ennyi a piaci ára. Én fenntartom az ajánlatomat amíg nem találok mást.Ön is próbálja árulni és meglátjuk. Végül mint kiderült ingatlanos is mondta neki hogy túl van árazva és kevés jelentkező volt.Reàlis ára szerintem 48 már 50.

Eltelt 2 hónap. Felhívtam érdeklődtem elbeszélgettem vele . Mondtam hogy van egy ingatlan amit találtam és úgy néz ki megveszem de mivel az övé picit jobban tetszett gondoltam előtte megkérdezem hogy áll. Kiderült talált egy vidéki házat plussz a komolytalanobol elege lett 1 napot kert gondolkodni.Beprobalkozott 47 el de mondtam 45 öt tartom és elfogadta.

2021. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mondj 30-at, ha szerinted annyit ér.
2021. ápr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8: Szerencsésen alakult, ügyes voltál, gratulálok.:)

Benne laksz vagy plusz ingatlan?

2021. ápr. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!