Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Eladó lakasomra az ingatlanügy...

Eladó lakasomra az ingatlanügynökkel kitetettem az eladó táblát az ügynök telefonjával. Közben a szomszédom felkeresett, hogy érdekli a lakás de a közvetítő iroda kihagyásával. Jogilag ez lehetséges? Az eladási megbízás nem kizárólagos.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 30. 23:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
2. Gondolkodtam én előre, nem az idegenek fognak dönteni helyettem.Nem értem miért érzi a véleményét döntőnek, talán egy picit öntelt?
2021. máj. 2. 22:11
 12/14 A kérdező kommentje:
4. Nem azt mondtam, hogy el akarok költözni, hanem hogy eladó a lakásom...lehet, hogy én vagy a szomszédom nem lakunk ott és ezért nem ismerjük egymást? Ennyire egyszerű a dolog
2021. máj. 2. 22:34
 13/14 anonim ***** válasza:
70%
#9: Hát nem tudom, ha felmegyek a legnagyobb hirdetési portálra, a magánszemélyek rendszerint fénykép nélkül hirdetnek, mert a hatvanmilliós ingatlan eladásánál sokallnak 12 ezer forintot a fényképes hirdetésre...
2021. máj. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm is el akarta adni a házát! Megkérdezte a lehetséges embereket. Senki. Ingatlanos. Megírták a szerződést, ő is eladhatta,nem csak az ingatlanos. De %ot egy keveset ugyanúgy kell fizetni.

Másnap a szomszéd meggondolta magát,neki kell a ház.

Barátnőm bement az ingatlanoshoz,hogy szerződést bont. Ugyanis 14 napja volt elállni a szerződéstől mindenféle következmény nélkül. Ezt egy másik ingatlanos ismerősöm alá is támasztotta,hogy lehetséges.

Az ingatlanos nő fenyegette,hogy kéri a 2%ot,mert csak % ellenében lehet elállni. (és ha mégse adja el?...-.-)

Mondta barátnőm,hogy akkor szépen hívja az ügyvédjét,mert jogtalanul jár el. Akkor az ingatlanos azonnal aláírta hogy a szerződés semmis. Szemetek tudnak lenni. De van időd elvileg elállni.

2021. júl. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!