Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tárnokról, Szigethalomról,...

Tárnokról, Szigethalomról, Gyömrőről, Maglódról, Monorról, vagy Budapest vonzáskörzetében (max. 1.5 óra tömegközlekedéssel) található könnyen megközelíthető városokból írtok kérlek véleményt?

Figyelt kérdés
Házvásárlás előtt állunk, így bármilyen infó hasznos lehet (közösség, közlekedés, lehetőségek, környék, iskola, óvoda, stb) Előre is nagyon köszönöm!

2021. máj. 18. 23:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%

#10 mindene igaz amit írtál, az én gyerekem is Budapestre jár be általános iskolába, meg mi is dolgozni, lehet ezért sem érzek semmi problémát a lakossággal, mert szimplán nem találkozom velük.


Bicskei járáshoz tartozik Felcsút, hidd el, van lóvé.

2021. máj. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
65%
Kedves Kérdező! Ha jót akarsz magadnak felejtsd el az Csepel szigetet... Borzalom, élhetetlen az egész. Mindenért Pestre kell bemenni. Értsd, mindenért. Egy híd van, aztán állandóan újítják. 10 km-t is rengeteg idő alatt lehet megtenni Infrastruktúra el van maradva. Kígyózó sorok, dugó, balesetek. Hál istennek megszabadulunk ettől a helytől. Vízhalózat akadozik. Akinek van esze elmenekül innen. Agglomerációt felejtsd el!!!
2021. jún. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
23%
Kedves második: szigethalom drága? A lehető legolcsóbb volt mindig is a környéken, nem hiába. A világ vége, az egy dolog hogy kb az utobbi egy-ket evben mindneki odakoltozott (mert masra nem volt penze) es felvertek az arakat. Nagy pofara eses lesz azoknak akik a szigeten meg a keleti agglo deli reszen, pl delegyen vettek hátajat 50 milliokert amik 1-2 eve meg 15-ert is eladhattlanok voltak :)
2021. jún. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A Csepel sziget tényleg felejtős, több kollégám onnan járt be és garantált volt a heti legalább kétszeri késés, na nem öt percre gondolok, hanem legalább fél órára, mert a közlekedés borzalmas.
2023. jan. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Mi Tökölön laktunk.... csöves egy hely. 😱😱 Most újra Siófokon lakunk. Imádom 🥰🥰🥰
2023. jan. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%

Aki ennyire lepontozta a Bicskei válaszokat, az megtenné amúgy, hogy kifejti?


Nyilvánvaló, hogy ha lett volna pénz, akkor a Rózsadombon laknánk, de mondjuk Budapest nagyra értékelt 11. kerületében éltem a Móriczon 9 évig, és bár gyönyörű, gangos, nagy belmagasságú lakásban éltünk, egy négyzetméter ára már lassan 1-1,2 millió ft a lepukkant lakásoknál is, mégis olyan csöves emberek koldulnak a körtéren mint a Blahán, a közbiztonság siralmas, reggel munkába menet még a kocsmatúrából józanodó emberek hugyoznak sorfalban a gomba mellett, és sorolhatnám.


Ehhez képest Bicske kertvárosa fantasztikus, itt le merem engedni a gyerekem a boltba, okkal.


De gondolom azok húzzák le a legjobban akik valahol bérelnek egy szobát, aztán itt fikáznak mindenkit, aki próbál a mai őrült árakon találni egy élhető lakóhelyet magának.


Nem tudom kinek fáj, ha valaki próbálja emelni egy településről alkotott véleménybuborékot a köztudatban.


Nekem megérte tökéletesen azt az összeget amit ráfordítottam, több nem volt, tehát nagyon nem lehetett válogatni. Én is törökbálintra mentem volna, ha nem történik ez az ingatlanpiaccal.


Ettől függetlenül fenntartom, hogy ritka kellemes csalódás, nyitott ajtónál is merek aludni, amit a nagyrabecsült újbudáról pl. nem tudok elmondani.

2023. jan. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
50%

#16: Mondjuk egy tömegközlekedési csomópontot mérni a kertvárosi idillhez sem éppen normális.

Bicske alsó vasútállomáson nem hugyzozzák oldalba az épületet? Dehogynem.

2023. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#17, de nem mindegy, hogy naponta 40x teszik ezt meg az 1,2 milliós négyzetméter ár mellett, vagy heti egyszer fele annyiért. Nálunk a lépcsőházba is bejártak hugyozni a csövesek, néha szivecskét hugyoztak a falra, de volt olyan is, hogy egy párocska a lift mellé bejött szexelni.


Bicske teljesen tiszta, rendezett, megújuló város, és itt valahogy még senki sem akart gyomronvágni, mert nem mentebb arrébb, ellenben a körtérrel.


Nem kérdés hogy normális vagy nemösszehasonlítani, szimplán nem minden ennyire fekete-fehér. Nekem jelentősen javultak az életkörülményeim amióta itt élek, a körtéren meg 7 után már inkább nem indultam el vásárolni.


A kertváros pedig a lehető legmesszebb van a vasútállomástól.. itt a legdrágábbak a házak bicskén, okkal, de a központban is nap mint nap járok, abszolút semmi probléma. Van helyben okmányiroda, NAV, sztk, nőgyógyászati rákszűrésre másnapra kaptam időpontot, sztk-ban 8 hétre, de ha épp megjött a havim, akkor újabb időpont kérés, és sorolhatnám.


Persze ez szimplán kisváros-nagyváros összehasonlítás, de ne hangoztassuk már mindenhol, hogy ez a hely mekkora lepratelep, mert szimplán nem igaz.

2023. jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
* újbudán 8 hétre*
2023. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#16 Egyetértek.


Édesanyám a Csóka utcában lakott, borzasztó környék, hiába Buda és hiába baromi jó a közlekedés, utáltam oda járni, de szerencsére hamar elköltözött onnan. A kollégám viszont pár utcával arrébb lakik és imádja.


Egyébként mindenhol ezt csinálják, lehúznak minden települést egy-egy rossz tapasztalat vagy éppen csak hallomás miatt.


3 évig laktam Tatabányán, imádtam, csodálatos környezetben éltem, minden van, ami kell sétatávolságban az élelmiszerboltoktól a plázáig, a parkok gyönyörűek, a munkahelyemet is imádtam. Nyugis életünk volt ott és a környező településeket is bejártuk, csodaszép környezet. Ehhez képest a tatabányai csoportban folyamatosan fikázzák a várost.

2023. jan. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!