Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Készpénzes vevőnek csak az...

Készpénzes vevőnek csak az számít, aki a teljes vételárat egyből ki tudja fizetni?

Figyelt kérdés
Akinek van 80% önereje, pénze, de szeretne még felvenni néhány millió hitelt, az már nem számít annak?
2021. jún. 8. 16:36
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
88%
Vagy tud perkálni valaki vagy nem. 400 000 forintos fizura is nemet mondhat a bank, leszarva az előzetes hitelbírálat eredményét. És alapból arra is várni kell hónapokat
2021. jún. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
8: Az 4-8 hét.
2021. jún. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha az elado a lakasa arabol koltozne tovabb es mar kinezett valamit akkor nem tud varni nem hogy honapokat de heteket se amig te hitelt intezel.


Aki befektetesi ingatlant ad el annak valoszinuleg nem szamit, max eloleget tobbet ker hogy ha nem jon ossze a hitel es emiatt uj vevot kell keresnie akkor ne jarjon rosszul.

2021. jún. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Jól van, csak kérdezem. Most készülöm venni életem első lakását és sok mindennel nem vagyok tisztában ingatlanpiaci területen. Köszönöm a válaszokat!
2021. jún. 8. 18:29
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Biztosra menjél, mert ha nem kapod meg a hitelt, a foglaló nem jár vissza.
2021. jún. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
79%
Előzetes hitelbírálatot is felülbírálhatja bármikor a bank ha úgy tartja az érdeke és akkor bukod a foglalót.
2021. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
84%
Igy van, ahogy elottem irtak. Barmikor kihatralhat a bank, sosem szabad az elozetes hitelbiralatra alapozni. Esszel.
2021. jún. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
59%
nekem is volt vevőm aki hitelre akarta megvenni és előttem lobogtatta az előzetes hitelbírálatot, majd kifizette a foglalót. A bank meggondolta magát, így bukta a foglalót a gyerek, én meg 5 hét után újból kereshettem az új vevőket.
2021. jún. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
De ezeket most úgy írjátok, mintha a vevők 90%-a készpénzes lenne és olyan ritka lenne, hogy valaki hitelt vesz fel. Úgy tudom a legtöbb ingatlanvásárlás Magyarországon hitel bevonásával történik.
2021. jún. 9. 10:17
 20/35 anonim ***** válasza:

A hitelesek inkább az újépítésű projektekben gondolkodnak

Éppen ezért.

2021. jún. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!