Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mikorra várható az ingatlanpia...

Mikorra várható az ingatlanpiac összedőlése?

Figyelt kérdés
2021. aug. 24. 12:47
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
89%

"Ez azt jelentene hogy kevesebbet erne az ingatlanom amit nem szeretnek."


Ez csak akkor szamit ha befekteto vagy ill jelzalognal.

Ha a te hazad erteke a felere csokken akkor a tobbi haz is a felet eri. Nagyon sarkallatosan persze.


Ugyanez igaz a dragulasra. Van egy 10M-s hazad. Mas haz 20M. Nonek az arak es a tied 20at er akkor a masik haz mar 40et. Tehat koltozes eseten ugyanugy nem tudod a hazadbol megvenni a masikat.


Akkor is szamit ha pl hiteles vagy. Pl felvettel 20M-t egy 25M-s hazra akkor csokkenes eseten szarul jon ki, hogy pl 20M a hiteled a 10M-s hazra.

2021. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
68%
Nyolcas egy idióta. Nekem már 30 éve megvan a sajátom. Nem is akarok eladni. Nem is olyan régen még 5 millát ért most kb dupláját. ÉS ? Miért jó ez nekem ha nem akarom eladni sem . Semmivel sem jobb. Azt látom csak,hogy ennek a kib'szott áremelkedésnek csak a kevesebb pénzből élők szívják . Ötös tőled meg kérdezem mi lesz 2022 április 17-én ?
2021. aug. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
75%
Olcsó nem lesz, de egy alaposabb korrekció befigyelhet. Pláne, ha a kamatemelési ciklus így halad.
2021. aug. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
83%
" amikor "ingyen adták" jóformán egy VW golf többe került, mint egy panellakás. " Na ezt nem a fiataloknak szólt. Nem emlékszem már,hogy melyik évről is beszélünk ,de 90 utániak bőven szívnak ezzel. Nem is éltek akkor még a mai fiatalok akik most mamahotelben laknak a pénz miatt.
2021. aug. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 mindentudó99 ***** válasza:
83%
Ezen jót nevettem: vidéken már bedőlt. Én falun élek a fővárostól 65 kilóméterre. Gyakorlatilag nincs eladó ház kettő három bazi nagy új nagyon drága van. Az úgy se kel el. Meg esetleg egy kettő olcsóbb. Mindent megvesznek. Pedig pár év alatt iszonyat áremelkedés lett. Még így is olcsóbb mint a főváros környékén. Az emberek emiatt költöznek lefele.
2021. aug. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
48%

15: Nagyon nem érdemes nevetni. Bp-en is így kezdődött, viszont jó pár éve egyre kevesebb az adás-vétel, túlárazott a piac. De szvsz ezt a folyamatot majd a vidék is le fogja követni, 2-3 éven belül.

[link]

2021. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
9-es az nem a te házad. CSOK+kedvezmények. Neked egy filléred sincs benne.
2021. aug. 24. 18:23
 18/32 anonim ***** válasza:
53%
Az én falumban meg 17 van eladó ! ÉSSSSSS ? Ez semmit sem jelent.
2021. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
75%
Fővárostól 65 km az még Pest megye inkább még és nem vidék. Nem lehet annak nevezni.
2021. aug. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
81%

"" amikor "ingyen adták" jóformán egy VW golf többe került, mint egy panellakás. " Na ezt nem a fiataloknak szólt. Nem emlékszem már,hogy melyik évről is beszélünk ,de 90 utániak bőven szívnak ezzel. Nem is éltek akkor még a mai fiatalok akik most mamahotelben laknak a pénz miatt."


Jah, én is egy világi hülyének érzem magam, amiért nem vettem 15 évesen lakást, pedig minden adott volt.

2021. aug. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!