Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol laknál szívesebben: kis...

Hol laknál szívesebben: kis munkaigényes házban (sorház vagy kert nélkül, társasház, szmogosabb nagyvárosban, közel bevásárlóközponthoz) VAGY jó levegőjű falun, kisvárosban, nagy kerttel, esetleg állatokkal?

Figyelt kérdés

Ha ott laknál ahol szeretnél, mi lenne az a helyszín.

Most ne a munkahelyet nézzük se a tengerparti házat, hanem a fenti két választást.


2021. okt. 23. 13:20
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
Nem szeretnék falun lakni. Semmilyen szempontból sem. Írtad például a nagy kertet, állatokat: nekem az büntetés lenne. Sokat dolgozom, azt a kevéske szabadidőmet pedig nem szeretném azzal tölteni, hogy a kertet izélgetem, vagy lapátolom a trágyát a haszonállat alól.
2021. okt. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Ez is egy vélemény, köszönöm, várok többekét is.
2021. okt. 23. 13:29
 3/34 anonim ***** válasza:
96%

Neked a második válasz a nyerő, látszik a kérdés feltevésből.

Rossz, szmogos, avagy jó levegő.

2021. okt. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
76%
tanyán , falun nincs jó levegő
2021. okt. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
84%
Nagyvárosban, egy csendes zsákutca végén lévő házban kicsi kerttel, kevés szomszéddal.
2021. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Nem nem, az én saját véleményem itt nem játszik, akkor rosszul tettem föl a kérdést. A nagyvárosi, kisvárosi/falusi levegő különbségét a kocsik, buszok számához írtam, az meg ugye tény hogy rosszabb a levegő minősége egy nagyvárosban. De nem csak erre vonatkozik a kérdés.
2021. okt. 23. 13:43
 7/34 anonim ***** válasza:
97%

Az első 28 évemet falun töltöttem, a második 27-et városban társasházban.

Nekem sokkal jobb itt, semmiképp nem mennék vissza.

Tudom mit jelent a földet túrni, kertet gondozni, állatokat tartani.

Én nem szerettem, egyedül a fűnyírás volt, amit viszonylag szivesen csináltam, de jól megvagyok nélküle.

Gyönyörűen felújíttattam a panellakásomat és én nagyon jól érzem magam benne.

Az én kedvenc időtöltésem az olvasás.

A természetből a néhány kedves cserepesvirágom gondozása messzemenőkig kielégíti az igényeimet, akikkel békességben együtt tud élni a cicánk, úgyhogy még állatom is van. :)

Nekem egy teljesen megfelel, nem mennék máshova.

Nem a nyüzsgő Budapesten lakom, hanem Debrecenben. Nekem ez így teljesen élhető.

2021. okt. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
26%
Ezek közül egyikben sem. Megyeszékhely kertvárosi részén nőttem fel, kerttel, de haszonállatok nem voltak. Jelenleg panelban lakom, de ugyanabban a városrészben építkezünk, ahol felnőttem. Lesz kert, veteményes már van, haszonállatot nem szeretnék
2021. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
87%

Falun tuti nem laknék, mert télen mindennel tüzelnek ami a kezük ügyébe kerül, meg az állatartással járó szagokat, legyeket nemigazán értékelném. Kocsi nélkül az ember ilyen helyen majdnem halott, ha kell egy csavar, akkor lehet utazni a közeli városba, 1-2 kisbolt van ami meg mindent jóval drágábban árulmint városban. Munkahely általában nincs, max ha van valami gazdaság akkor ott vagy közmunka, de az annyit is fizet.


Város szélén lakom ,házban, van kis kertem befüvesítve. 15 pers alatt azt is lenyírom ha kell. Pont arra jó, hogy kiüljünk sütögetni beszélgetni, illetve a kocsit sem kell az utcán tárolnom. Mindenféle bolt van, Tesco, Lidl, Penny , még Spar , több autós és műszakibolt, így ez miatt sem kell utaznom. Multik ugyan nincsenek, de 25 km-re a megyeszékhelyen meg bőven, és van szerződéses busz is oda. Falun meg még a buszozás is körülményes.

2021. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Sok értelme nincs a kérdésnek mert eléggé idealizált jó vs. rossz felvetésre épít.
2021. okt. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!