Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol laknál szívesebben: kis...

Hol laknál szívesebben: kis munkaigényes házban (sorház vagy kert nélkül, társasház, szmogosabb nagyvárosban, közel bevásárlóközponthoz) VAGY jó levegőjű falun, kisvárosban, nagy kerttel, esetleg állatokkal?

Figyelt kérdés

Ha ott laknál ahol szeretnél, mi lenne az a helyszín.

Most ne a munkahelyet nézzük se a tengerparti házat, hanem a fenti két választást.


2021. okt. 23. 13:20
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
33%
Dehogy 8-10 évig használják, ezt a b.romsagot. Mi tizenévesen is ott tartottuk a kerti partyt, ültünk ki tanulni és most 30+ évesen is visszajárunk 2 hetente sütögetni, unokákkal játszani a kertbe. Szállodába mi ki az az ökör,aki elmegy dolgozni?
2021. okt. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 Hintalow ***** válasza:

Jah, nekem is volt ilyen haver, örültek a szülei miután pár buli után kipusztult az összes virágágyás, miután szèthánytuk :D

Valahogy nem èreztèk, hogy menő dolog lenne a kert. :D

Mondjuk felgyújtani legalább csak egyszer gyújtottuk fel a sütögetőrèszt rèszegen :D

2021. okt. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
90%
Falun egészen biztosan nem élnék. Ott kezdtem az életem, de soha többet. Van egy minimális infrastruktúra, ami nélkül nem vagyok meg. Kert, haszonállatok a hátam közepére sem hiányoznak. Nagy erkélyes lakásom van egy téglaházban, egyedi fűtéssel. Az erkélyen lévő virágládák maximálisan kielégítik a kertészkedési igényeimet. A szabadidőmet pedig inkább töltöm kirándulással, erkélyen ücsörgéssel és olvasással, no meg alvással.:-)
2021. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Tágas lakás (70-75nm) nagy erkéllyel vagy kis kerttel. Nekem és a férjemnek untig elég, nem kell hodály méretű ház és bazinagy kert sem, mert nem bírnánk karbantartani. A legfontosabb meg számomra a normális tömegközlekedés, tehát hogy 15-20 percnél többet nem kell sétálni a legközelebbi megállóig és nem másfél-2 óra eljutni mondjuk a belvárosba több átszállással, na meg a járat nem óránként jár. Nincs jogsim és nem is lesz, mert nem lehet eü okokból és a leendő gyerekeimre is gondolok, hogy ne kelljen 17 éves koráig (ugye legkorábban akkor lehet jogsija) fuvarozni, mert annyira rossz a tömegközlekedés.
2021. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!