Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miert akkora baj ha en nem...

Miert akkora baj ha en nem kertes hazat vasarolok hanem lako parki lakast?

Figyelt kérdés
Kilencven szazaleka az ismerösöknek rokonoknak ebbe köt bele. Ennyiert hazat vehetnek falun. Na de mi van ha en nem szeretem a falusi eletet, mi van ha en szeretem a nyüzsgest a varost. Falun nöttem fel, en tudom mennyi munka van a hazzal, es azt is tudom milyen erzes programokat ki hagyni mert nincs busz es nincs aki be vigyen a varosba. Körülmenyes egy szinhazat, mozit, uszast meg oldani suli utan. Olyan lako parkot valasztottam ahol ez mind adott lesz a gyerekeknek, akar gyalog is el lehet menni a föterre szinhazba, moziba. Lehet, hogy nem haz hanem csak egy lakas(3 szoba) de preferalom inkabb elvezni az eletet mint ülni a hazban egesz nap. Plusz ezt ki tudtuk a parommal fizetni. Jobb helyen hazat csak hitelre tudtunk volna vasarolni

2021. nov. 1. 12:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
53%
Traktor, úristen :)
2021. nov. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Nem erdemes veszekedni. Csak szerettem volna tudni, hogy van e meg rajtam kivül olyan "ufo" :)) aki nem szereti a falusi eletet.

Van valasztasi lehetösegünk ez a jo dolog.

Persze van auto lehet a gyereket hordani programokra. Csak idö es a szülök is sokszor dolgoznak nem tudnak furikazni. Busz sokszor nincs.

En legalabbis igy voltam sajnos. A varosi panelos osztalytarsaimnak sokkal inkabb volt gyerek kora mint sokszor nekünk falusiaknak. Le lehet hurrogni de ez az igazsag.

2021. nov. 3. 11:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!