Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kőbánya, Kozma utca mennyire...

Kőbánya, Kozma utca mennyire 'tré' környék? Milyen a lakók összetétele arra? Közbiztonság?

Figyelt kérdés
Egy meghirdetett lakás megtetszett, viszont nem ismerem Kőbányát, főleg azt a környéket ezért szívesen venném az ott vagy környékén élők válaszait. (A korábbi kérdések több évvel ezelőttiek a Kozma utcával kapcsolatban)

2021. nov. 8. 23:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, én is csak poénból írtam:-)

Amennyire ez kívülről megítélhető, rendezett környék, tiszta udvarokkal.

2021. nov. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Azért a belvárosi penthouse és Kőbánya között van ám átmenet.
2021. nov. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

12-es, adj tippeket kerlek, merrefele nezelodjek. :-)


Vagy uj lakas zold hitellel,35m2 vagy felette,masfel szobaval 37m-ig

VAGY

hasznalt lakas minel kevesebb hitellel,meret es szobaszam tekinteteben ugyanez.

2021. nov. 9. 13:48
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Kérdező, komolyan mondom, élhető környék. Én is itt lakom, a szüleim is. Ráadásul vannak munkahelyek: itt van a közelben a Richter, a Bosch, utóbbi most bővül igen komolyan. Egy jó állapotú ingatlant egy hét alatt tudtam kiadni normális bérlőnek és nem fillérekért. Ha lehetőséged van minimális hitellel élhető környéken lakást venni, tedd azt. A pénzed csak elinflálódik, a hitel mindig kockázat. És ne hidd, hogy nincs bűnözés vagy betörés akár a legjobb környéken is, hacsak nem kerítéssel-fallal körülvett helyről van szó.

2021. nov. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem értem, nem tudod használni a hirdetési adatbázisokat?

Mért kell tippeket adni?

2021. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
En sem ertem, hogy ha van velemenyed, miert nem tudod alatamasztani? En tudom hasznalni,es naprakesz vagyok a kinalattal - de Te nem ugy tunik. Mint ahogy a szovegertes sem az erosseged, es ezen a ket vegleten (Kobanya/Penthouse) lovagolsz azota is, ahelyett, hogy egy feltett kerdesre valaszolnal. :-)
2021. nov. 10. 00:08
 17/20 anonim ***** válasza:

16:

Én csak a 6-ost és a 15-öst írtam.

2021. nov. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar hogy ott a börtön meg a temető akkor nyugodtan vedd meg. nem különösebben balhés terület.
2021. nov. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
57%

Ha megnézed a police.hu oldalát, szinte minden második lopás, balhé kőbányán történik. Multkor az egyik 10.kerületi kissebb auchanban vásároltam. A plafonon legalább 700 db kamera volt! Nem véletlen. Kispest egyes részei és pesterzsébet is hasonlóan gettvás.


De sokan még mindig a 8.kerülettől félnek... :/

2021. nov. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
19# ezt bírom :DDD csak mert volt annó pár balhé Kőbányán egyből mocskolni kell… milyen kva érdekes Zugló sokkal putribb az hogy van 1-2 jó része azon kívül egy túlárazott semmi… Ez olyan mintha veszel egy Budget energia italt és egy Monster árát akarod rajta kaszálni:D Egyébként megnyugtatlak Budapest ÖSSZES kerületében vannak gettós arcok meg részek SŐT most esik le az állad de Kőbányán én csomoszor mentem a híres hős utca mentén és sose kötöttek belém :D Zuglóban meg Blahán ( huha valahogy 8. Ker) kötöttek legtöbbször belém xd Nyócba’ a Corvin sétány ( a kaszinó oldal felőli rész) na az normális meg el lehet ott lenni de azon kívül Blaha változatlan , Keleti 1-2 fokkal jobb de mindig ott razziáznak a rendőrök Blahával együtt :) tehát miről is beszélsz? Ne itt akard védeni az ingatlanod értéket hogy felbecsulod a 8-at közbe meg szidod azt a kerületet ami az elmúlt évtizedekben majdnem hogy a legnagyobb változáson esik át… ( lásd hős utca, Pongrác út, Kozma utca )
2022. júl. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!