Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi a véleményetek Budapest...

Mi a véleményetek Budapest 8.kerület Diószegi Sámuel utcáról ? Milyen a környék ? Milyenek a környékbeliek ?

Figyelt kérdés
2021. dec. 1. 16:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Rossz környék, híre van, hogy rossz.
2021. dec. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Sokat fejlődött az a környék, így megkéselni már nagy eséllyel nem fognak éjszaka, de még nem az igazi, nem valami bizalomgerjesztő arcok járkálnak arra.
2021. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó lett az utca és a környék. Már csak mutatóban vannak ott azok az alakok akikkel nem szívnál egy levegőt. Régebben tényleg kannibál környék volt, főleg a 14-16-18-as számú ház. Szerintem a Corvin sétány és a NKE ( közszolgálati egyetem ) megjelenése sokat lendített a környék megítélésén. És ha még vannak is olyan elemek akik nem törvénytisztelőek és/vagy illegális szerek rabjai ezek idővel ki fognak szorulni onnan. Jelenleg is több fejlesztés folyik a környéken, az ingatlanok árai szerintem növekedni fognak.
2021. dec. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
69%
Mintha régen ez lett volna az Örömvölgy utca...
2021. dec. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Ha végigsétálsz, akkor meglátod.

A Tisztviselőtelep felőli vége rendben van, de azért annak az újépítésű háznak a Rozgonyi utca sarkén indokolatlanul maga a nm-ára!

Szóval az Orczy-kert melletti résztől okés, de a másik felén utcai élet van, és gyakrabban jár oda a rendőrség, mint máshova. Nekem no home zóna, de mivel belváros, sok értelmiség is lakik ott. Hetente van erről kérdés....

2021. dec. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

2: Azelőtt se késeltek meg soha.:)

Éjjel is járkáltam arra kislányként is, egyedül is.

2021. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
4: Így van.:)
2021. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Hírhedt utca, bár sokkal jobb mint régen, azért még nem számít kellemes környéknek. Vásárolni max. nagyon olcsón érdemes arra, nehezen eladhatók a lakások.
2021. dec. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

" Vásárolni max. nagyon olcsón érdemes arra, nehezen eladhatók a lakások. "

Pedig iszonyat drágák ott a lakások. Néztem ingatlan weboldalon. Megkérik rendesen az árat ! Olcsón szinte lehetetlen.

2021. dec. 2. 10:01
 10/31 anonim ***** válasza:
Kérdés,hogy mi olcsó és mi drága? Tudsz példát írni?
2021. dec. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!