Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi a véleményetek Budapest...

Mi a véleményetek Budapest 8.kerület Diószegi Sámuel utcáról ? Milyen a környék ? Milyenek a környékbeliek ?

Figyelt kérdés
2021. dec. 1. 16:37
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Pesti viszonylatban olcsónak számít, azzal együtt, hogy persze mindenhol drága mostanában az ingatlan nagyon.

De ugyanaz a lakás mondjuk a belvárosi Dorottya utcában minimum 2x annyiba kerülne.

2021. dec. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Ott laktam 7 évig, hát gettó. Qrvák, stricik, drogosok. De sosem ért attrocitás, el vannak magukkal
2021. dec. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

[link]

Ezeket találtam.

2021. dec. 2. 12:13
 14/31 anonim ***** válasza:
Úristen..
2021. dec. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Anno 5 éve az ismerősöm 7 millióert vett ott.
2021. dec. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
gettó helyhez képest sok.
2021. dec. 2. 12:24
 17/31 anonim ***** válasza:
73%
Nem hiszek a 8. ker. Rózsadombjában. A nyócker nyócker... Nekem tetszik a Corvin sétány,de az nem,hogy azokkal találkozom akik a borzalomrészre mennek.
2021. dec. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Ezekre van is kereslet,hogy ennyire sokért adják szerintetek vagy csak úgy fent vannak ? Ez lenne a hős utca másolata csak a 8.kerületben ?
2021. dec. 2. 16:02
 19/31 anonim ***** válasza:

Sajnos tetszik-nem tetszik, ez viszonylag olcsónak számít.

48-ért 100+ négyzetméteres lakások is vannak, de 20 alatt vannak két szobások is.

A Hős utca kettő darab háztömb miatt hírhedt, azok valóban rettenetesen állapotúak, de szerintem ott nem tudsz venni. Mellesleg a Hős utca VIII. kerületi szakasza nem is rossz hely. A Diószegi viszont sajnos nem ajánlható, VIII-ben inkább a Palotanegyed jó (Múzeum utca, Krúdy utca, Bródy stb.) de azok sajnos nem ilyen árban vannak.

2021. dec. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
" A Diószegi viszont sajnos nem ajánlható, VIII-ben " Értem én ,de ki árazta be ezeket a lakásokat ? :D Hát ha ilyen rossz akkor miért ilyen sok még így is. Értettem ,hogy olcsónak számít ,de ki akar rossz környéken ennyiért venni ? Pest megyében és bárhol máshol jobban jár az ember. Ilyen árakon már kapni jó környéken is. Ennyiért már nyugalmat kap az ember Vas megyében főleg. Mert ott lakom onnan tudom.
2021. dec. 2. 17:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!