Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi a véleményetek Budapest...

Mi a véleményetek Budapest 8.kerület Diószegi Sámuel utcáról ? Milyen a környék ? Milyenek a környékbeliek ?

Figyelt kérdés
2021. dec. 1. 16:37
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Én reálisnak ilyen környéken max 4 millát gondolnék reálisnak ha ennyire rossz a helyzet.
2021. dec. 2. 18:00
 22/31 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet ennyiért házat venni vidéken, igen.

4 millióért is lehet, de azon a környéken nem fogsz dúskálni a munkalehetőségekben.

2021. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
1 szobásért szerintem sok a legolcsóbb abban az utcában. Nem tartom reálisnak.
2021. dec. 2. 18:11
 24/31 anonim ***** válasza:

Látom nem nagyon érted.

Nem csak az határozza meg egy ingatlan értékét, hogy mennyire züllött alakok mászkálnak a környéken. Ha csak ez számítana akkor a világ tele van nyugis, kihalt helyekkel, ahol olcsón kapsz házat, legyen az egy kihaló somogyi falu, egy dél-olasz kisváros, USA középső vidéke, stb., stb.


Ez egy szempont. Az is szempont, hogy közlekedésileg hol van, milyen munkahelyek, oktatási intézmények, infrastruktúra van a közelben. Ezekből a szempontokból meg jó helynek számít ez az utca, közel a Belvároshoz, metró megálló a közelben, rengeteg munkalehetőség elérhető távolságban, orvosegyetem, közszolgálati egyetem, ahol pénzes vagy kevésbé pénzes diákoknak lehet kiadni a lakást, stb., stb. Akit nem zavar, hogy gettós a környék, nem parázik ezen, és az sem zavarja, hogy sok a lepukkadt alak az utcán, annak más szempontok miatt lehet jó választás, ellenben a Vas megyei faluban jó eséllyel messzire kellene ingáznia, akkor sem biztos, hogy számára megfelelő munkát találna, kevesebbet is keresne, hacsak nem Ausztriába ingázik, és bármit kell intéznie, bárhova kell mennie, utazhat a legközelebbi városba.

2021. dec. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
47%
Mindenkit zavar hogy gettós a környék! Senki nem szetet úgy êlni,hogy gyanús alakokkal van körbevéve,ordítoznak,naponta jár ki a rendőrség. Szemét,ürülék...
2021. dec. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
fasza hely lehet az akkor ! Nem sokat tudnak a rendőrök is csinálni akkor mivel a hős utcáról azt hallottam,hogy a rendőrség a szomszédban van :D
2021. dec. 2. 19:02
 27/31 anonim ***** válasza:

25:

Valamennyire mindenkit zavar, de más és más az emberek ingerküszöbe. Pl. orvostanhallgatók nagyobb eséllyel vesznek ott ki lakást, mivel közel az egyetem, és jobban tesznek a rossz környezetre, mint családosok.

Az árak meg nem véletlenül magasabbak, mint egy Vas megyei zsákfaluban, mert mint írtam nem csak az az egy szempont létezik, hogy mennyire gettós a környék. Rossz környék, rossz a híre, én sem költöznék oda, nem véletlenül olcsóbb, mint más, nem gettós, de szintén jó elhelyezkedésű környék, és nem véletlenül drágább, mint Alsóbögyölösvalagfalva.

2021. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Nem sok azért itt a zsákfalu. Főleg úgy megéri itt lakni,hogy Ausztria itt van nem messze. Sehol nincs akkora fizetés Magyarországon mint kint. Ja van politikus stb......

Ez sértés ha azt hiszed ,hogy egy zsákfalu maga a megye.

2021. dec. 2. 19:12
 29/31 anonim ***** válasza:
74%

"de ki akar rossz környéken ennyiért venni ? Pest megyében és bárhol máshol jobban jár az ember."

Igen, de ez belváros.

Kilépsz az ajtón, és minden ott van 5 megállón belül, ami eszedbe jut.

Amiért más autót tart fenn, és havonta 4-5-ször beautózik vele, az annak, aki itt megvette a lakást az autó helyett, az itt van a szájában.

Novemberben volt egy 25 nm-es felújított lakás a környéken 14 M Ft-os irányáron, szerintem 12,5-ért odaadták volna. Az egy új autó ára. Az értéke nő és 90-ért 1 héten belül kiadható.

És akkor most recesszió van...

2021. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
60%

28:

Olyan árakon, amiket emlegettél, csak zsákfaluban kapsz. Szombathelyen, Körmenden, Sárváron vagy épp Szentgotthárdon sem olcsó a lakás.

2021. dec. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!