Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Somogy megye milyen ? Laknátok...

Somogy megye milyen ? Laknátok abban a megyében ? Milyen az élet arrafelé ?

Figyelt kérdés
Ha oda valók vagytok írjátok meg,hogy milyen falu,város . Ha ott laktok akkor írjátok meg,hogy eljönnétek e onnan vagy maradnátok.

2021. dec. 6. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Akárhová mész ebben az országban, mindenhol csak bunkó, önző emberekkel találkozol. Tudom, mert laktam már mindenfelé, gondoltam hátha valahol normálisan lehet élni, de mindig csalódás lett a vége. Azután kiköltöztem Horvátországba és kapásból olyan helyre kerültem, ahol normális mindenki. De akárhová mentünk az országban, mindenhol ez volt a helyzet... Sajnos ez a magyar valóság, hogy az embernek ki kell költöznie, ha normális környezetben akar élni.
2021. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor nincs mese venni kell egy tanyát ahol nincsenek emberek (itthon) !
2021. dec. 7. 08:31
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

Ez az 1-es válaszoló akkora troll. Azt hiszi sok magyar hogy kimegy külföldre aztán nagyon boldog lesz.


Az biztos, hogy szép utakat, rendezettséget fog tapasztalni de a legtöbb nyugatinak esze ágában nem lesz vele mint magyarral bármit is kezdeni.


El kéne fogadnunk ahogy a szózat is mondja: 'ITT ÉLNED, S HALNOD KELL'


Itt kéne fejleszteni és nem menekülni innen. Szuper országunk van, fasza férfiakkal, jó nőkkel, szuper időjárással és nyugodt szép tájjal, városokkal.


Hozzuk ki belőle a maximumot gyerekek !


Csak faszán, csak előre!

2021. dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezen a hármason többet nevettem mint eddig a gyk-s válaszolókon valaha is. talán a politikával kéne kezdeni mert uszít . Miért kéne itt minden magyarnak meghalnia ? Ha a jelenlegi kormányunk támad és ellehetetleníti a legtöbb embert. Miért kéne elfogadni amit a szózat mond ? Több százezer magyar már kint van.
2021. dec. 7. 12:46
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Ja, biztosan troll vagyok, mert éltem már Sopronban, Budapesten, Debrecenben, Kaposváron... Ez volt az a pont, amikor eldöntöttem, hogy kiköltözöm, mert mindenhol ugyanolyan rossz volt. De te biztosan jobban tudod a fotelből, hogy nekem mik az élettapasztalataim.
2021. dec. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%

Jó kérdező ha neked ez a humorod akkor érdekes lelkivilágod lehet.


Ha meg nem tetszik somogy megye miért nem mész ki svájcba vagy mit tudom én melyik dúsgazdag országba? Mit a gyakorin ugatsz?


5-ös ha neked mindenhol rossz volt akkor esetleg veled van a baj, erre nem gondoltál ?

2021. dec. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Ha velem lenne baj, akkor horvátoknál sem lenne jobb a közérzetem. Szerintem.
2021. dec. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
oké 7-es te tökéletes vagy, az összes magyar település meg a pokol maga :).
2021. dec. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a 3 pontos gyökérnek mondtam . Nem az elsőnek !
2021. dec. 7. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!