Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nyolckerben érdemes lakást...

Nyolckerben érdemes lakást venni, ott élni?

Figyelt kérdés

Ingatlanosok mondják, hogy ez már nem az a "nyócker", ami 20 éve volt, mert telikamerázták az egészet. Viszont ettől még azt gondolom, hogy az ott lakók nem költöztek el. Bűnözési tatisztikát is néztem, toronymagasan a legmagasabb Budapesten az összes kerület közül.

Viszont lenne ott egy "álomlakás", már ami az én pénzemből elérhető.

Aki ott él, vagy van ott ismerőse, lakott ott, mit gondol? Nem is attól félek, hogy bekéselnek, megvernek az utcán, egyszerűen nyugodtan szeretnék élni, futni, sportolni, sétálni akár este is. Gyerekemet ha lesz, levinni biztonságban. Ilyen szempontból milyen a környék? Tényleg megváltozott?



2021. dec. 11. 23:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Kerületen belül az Orczy útra 10/5-öt adnék. Közlekedés nem rossz, de nem a legmodernebb része a kerületnek.
2021. dec. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én is pontozok, a rosszabb házakban akár 3/10, a jobbakban akár 8/10.

9-10-es válaszoló vagyok.

Attól is függ, hova kell eljutnud rendszeresen.

Pl. ha vidéki vagy és a Keletitől vonatozol haza, akkor előnyös neked, tehát +1 pont.


"nyugodtan szeretnék élni, futni, sportolni, sétálni akár este is"


Ott van a gyönyörű Orczy park, ami szinte egy wellnessközpont rengeteg sportpályával, kiserdővel, 6-22-ig nyitva van, ebből a szempontból jobb helyre nem is tudnál költözni.

Közel a Népliget is, azt nem találom olyan jónak este, de ott van. A Tisztviselőtelep villanegyede is nagyon alkalmas sétára, futásra bármikor.

Közel a Fiumei úti temető is, az is gyönyörűen parkosított, még őzek is élnek benne, 8-ig nyitva van nyáron az is.

2021. dec. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként köszi a tippet, nekem is van eladó lakásom nem messze, beleírom a hirdetésbe ezeket a dolgokat is, hogy kifejezetten előnyös sportolási lehetőségeket keresőknek.
2021. dec. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettetek!
2021. dec. 12. 03:55
 15/18 anonim ***** válasza:
Amiket lehet hallani róla, én nem nagyin költöznék oda.
2021. dec. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Hiába írják az Orczy teret, egy dzsumbuj még mindig az a rész. Nappal autóból nem szállnék szívesen ott ki.
2021. dec. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
azok az emberek nagy része eltűnt onnan akikkel nem szeretnél egy levegőt szívni. én úgy érzem a lakosság nagy része kicserélödőtt, más lett az utca hangulata is. érezhetően fejlődik a kerület külső része. a corvin sétány és a közszolgálati egyetem megjelenése nagyott lökött a környéken. sok irodaház is épült a környéken, már nem a stricik és a kurvák meg a drogosok jutnak eszembe arról a környékről. az ingatlanok árai is megnőttek, szerintem évekkel ezelőtt érte meg nagyon ott vásárolni.
2021. dec. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A Diószegi, és a Lujza utca a legrosszabb. A többi sokat javult.
2021. dec. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!