Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 45m2es lakásban nagyon gáz lakni?

45m2es lakásban nagyon gáz lakni?

Figyelt kérdés
egy szoba és egy nappali. Egy felnőtt és egy gyerek. Aki ilyen piciben lakik, hogyan tudja minden dolgát elrakni? Szárítógép hogyan fér be a fürdőbe?
2021. dec. 14. 11:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ennyi pont elég, jut egy szoba a gyereknek. Rá a mosógépre, vagy a konyhába, nappaliba, ahová fér, tartályosan használod, akkor elég egy konnektor.
2021. dec. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%
A lányom egyedül él ekkora lakásban,a szárítógépet feltette a mosógépre.Szerintem egy gyerekkel még simán el lehet lakni egy ilyenben.
2021. dec. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

és a felmosót, vasalódeszkát hova lehet elpakolni?

Köszönöm a segítséget

Gyereknek lenne a szoba, én ellennék a nappaliban.

2021. dec. 14. 11:52
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Felmosót vécébe, deszkát szekrény mellé.
2021. dec. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%

"és a felmosót, vasalódeszkát hova lehet elpakolni?"


Ez nálam is gond volt 120m2-en, mert nem dísztárgyak.

Ezért lett egy szekrényem az előszobában (te oda teszed, ahova elfér, akár a konyhába is egy odaillőt) amiben az alján a porszívó és a vödör van, az ajtaján tartón a partvis és a teleszkópos portörlő, a polcán meg a rongyok és takarítószerek. A vasalóállvány a szobában van a szekrénysor mellett, abban a sarkában, ahova nem látni telibe.

A barátnőméknél a vödör felmosóval a vécében van, a porszívó az ágy alatt, a vasalódeszka szintén a szekrény mellett.

2021. dec. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%
36 négyzetméteren lakunk ketten. Szárítógép nincs, nyáron függőfolyosón teregetünk, télen bent, és páramentesítő gépet használunk, hogy gyorsabban száradjon. Felmosó a fürdőszobában van a sarokban, vasalódeszka a szobában a sarokban összecsukva, falnak támasztva. Mosógép a konyhába fért el, elöltöltős, így rá is tudunk pakolni.
2021. dec. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz? A legtöbb ember anyagi megfontolásból választ lakást azzal pedig a mostani árak mellett nagyon nehéz mit kezdeni. Ha például fiatalon már a sajátod akkor bőven jobb a helyzeted mint az átlagnak.

Én egy nagyobb albérletből költöztem egy fele akkora lakásba és kellett pár hónap, de lassan már minden kezd kialakulni.

Első körben sokat lehet nyerni az ésszerű bútorozáson, ez albérletnél kevésbé játszik. Direkt nem mindent első körben bekölztözéskor vásároltam, hanem hagytam, hogy kiforrják magukat a dolgok, és már most eljutottam oda, hogy bőven fedezi a tárolóhelyek mérete az igényemet.


Számítógép: Bárhozva ahol van konnektor.

Elsődlegesen a mosógépre szokták, de ha nagyobb a konyhád mehet oda is, sőtt a folyosóra is. De enélkül is lehet élni. Nyáron ha van erkélyed ott pár óra alatt megszárad, vagy például én úgy szoktam, hogy a fürdőbe teregetek, ahol az átmenő fűtéscsövek miatt állandó 25 fok van, és ezt segíti egy pára érzékelős elszívó ventillátor. Gyakorlatilag fél-1 nap alatt simán megszárad bármi.


A felmosó az nálam a felszálló,seprű,porszívó csöveknél kialakított tárolónál van, a vasaló deszka pedig most a szekrény és a fal között.

2021. dec. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk szerencsére van egy pici spajz,amit rakodónak használunk.
2021. dec. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
61%
lakhatási válság van. Én csak álmodozhatok ilyen lakásról. Gyerekem meg okkal nem lesz soha. Bele égett a lelkembe a lakhatási válság. Ilyen ingatlan árak közepette . Pocsék helyzet van.
2021. dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
53%
Főleg a fiatalok között van lakhatási válság. Mamahotelban lakik a legtöbb fiatal. Kirepülne a többség ,de hát ilyen fizetések és ingatlan árak világában mibűűűű ?!?!?!
2021. dec. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!