Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 45m2es lakásban nagyon gáz lakni?

45m2es lakásban nagyon gáz lakni?

Figyelt kérdés
egy szoba és egy nappali. Egy felnőtt és egy gyerek. Aki ilyen piciben lakik, hogyan tudja minden dolgát elrakni? Szárítógép hogyan fér be a fürdőbe?
2021. dec. 14. 11:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
50%
Furcsa, mindig az volt a baj, hogy nem keresünk annyit mint nyugaton. Nekem sok szaki ismerősöm hazajött mert már itthon is legalább annyit megkeresnek mint kintt. Azért ez màr valami.
2021. dec. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
59%
Nem csak belőlük áll az ország. Tanult nővérek,tanárok ,tűzoltók stb... fizetése béka segge alatt van. Nem beszéltem más szakmákról . Postás ismerősöm 100 ezret keres vidéki faluban. Nem kamu . Valóság
2021. dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
14%

21:

Bátyám simán másfél millió nettót megkeresne itthon (középvezetői szinten tudna elhelyezkedni a területén), de nem fog hazajönni, mert egészen más az élet ott, ahol lakik, gyakran megdöbben mi folyik itthon, amikor hazalátogat, és nem csak politikádól van szó.

2021. dec. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz. Csak praktikus elrendezés kell. Egy panelben, vagy régebbi típusú lakásban még fal is akad, amire szekrényt lehet tenni. Modernebbekben ez már kevésbé elmondható. Erre érdemes odafigyelni.

Nálunk a fürdő-wc egyben van. Hosszúkás felmosóvödröt vettem, ami tökéletesen beillik a sarokba a wc mögé. Ott nekem nem bántja a szemem.

Az egyik egyedi szekrényünk pedig úgy lett kialakítva, hogy elfér a szélében a porszívó és a vasalódeszka. Amit nem tudunk hova tenni, az a ruhaszárító. Az bevan állítva az egyik szobában a fal és a szekrény közé.

A mosógépen elférne a szárítógép, ha nem lenne a fölött is szekrény, amire szükség van, tehát nem fér el. Mosó-szárítógépünk van, télen használjuk is. Nyáron az erkélyen teregetünk, ott nincs útban a szárító.

2021. dec. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Mi mondjuk nagyon ritkán vasalunk (évi 2-3 alkalommal). Ilyen helyzetben jó megoldás lehet, ha a szârítódeszka mini és akaszhatós, akkor beakasztod a ruháiddal együtt a szekrénybe.
2021. dec. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Nővérem ugyanígy élt a kislányával. A háló volt a gyerekszoba, ő meg a nappaliban lakott. Szárító mehet a mosógép tetejére, vasalódeszka az ágy alá, szekrény tetejére, stb. Nagyon szerették, bőven elég volt.
2021. dec. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő válaszokat :)
2021. dec. 16. 13:17
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Nekem is 42 nm2 es van. Két személynek 2 szobával bőven elég.
2021. dec. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Itt egy szoba es egy nappali lenne. Egy felnőtt es egy gyerek
2021. dec. 18. 15:40
 30/30 anonim ***** válasza:
2 embernek elég, vagy ha van egy gyerek úgy is kb 5 éves koráig.
2021. dec. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!