Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szolnok Deli varosreszet...

Szolnok Deli varosreszet ismeri itt valaki? Mit kell tudni rola?

Figyelt kérdés
Soha nem jartam meg Szolnokon, de most gondolkodom azon,hogy ott vennek lakast.Talaltam is olyanokat,amelyek tetszenek, de gyanusan olcsok.Nyugdijaskent koltoznek,tehat iskola,munkahely,napi kozlekedes nem szempont a szamomra.Bolt,orvos,buszkozlekedes legyen, ennyivel megelegednek.Mi a velemenyetek?
2021. dec. 30. 14:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

Életem jelentős részét szolnokiként éltem le, de nem tudom melyik részre gondolsz.

Utcanév vagy valami?

2021. dec. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


A Google szerint a Piroska uti ipari parktol eszakra, es a korhaztol delre eso varosresz neve.

Egyebkent Boldog Uj Evet!

2022. jan. 1. 12:10
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mindenhová kocsival jársz, akkor kiesik a város többi részéből. Szolgáltatások nem nagyon vannak (mint boltok, szórakozás), bár a kórház közel van ez előny lehet. Busz óránként azért jár be a belvárosba.


Azért is ilyen olcsóak ott az ingatlanok, mert sok arra felé a roma, illetve a roma módra élő egyéb szegény réteg. Az embereknek semmi pénze nincs ott jó állapotban tartani az ingatlanokat, le van pusztulva kinézetre az egész városrész.

2022. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt,valahol sejtettem,hogy ez lesz az oka az alacsony araknak.
2022. jan. 1. 19:22
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Azt a környéket kerüld messzire.
2022. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Koszonom,hogy segitettetek.
2022. jan. 2. 16:28
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Le van lakva az egész megye. Borzalom ahogy kinéz. Munkalehetőség se sok van. A megye népességégének jelentős része csóró. Ez az ingatlan árakon is meglátszik. Nem sok látnivaló van itt. Unalmas megye ahol még nagyobb is az esély,hogy kinyírják az embert. December 30 híradóban is szerepelt az egyik falu,hogy kinyírta az egyik a másikat. Máshol is van ilyen ,de itt többször van ilyen sajnos. Kerülendő a megye úgy ahogy van.
2022. jan. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ha nem Szolnok,akkor Miskolc a masik lehetoseg..Szerintem Szolnok (bar sosem jartam ott)jobb valasztas lenne.Engem,leendo nyugdijaskent nem erdekel sem a munka-sem a szorakozasi lehetoseg.Csak egy nyugis eletre vagyom.A Szechenyi lakotelepen is lattam jo elado lakasokat,es ugy latom,az a belvarosban van.Minden kozel lenne ami fontos a mindennapi eletben.
2022. jan. 3. 14:02
 9/19 anonim válasza:
100%
Én bő 20 évig Szolnokon laktam, abból is 12 évet a Széchenyi lakótelepen. A Széchenyi lakótelepnek vannak jobb és rosszabb utcái. Sajnos vannak tipikusan olyan utcák ahol a kisebbség és lecsúszottabb réteg erősebben jelen van. Ezek az Aranyi Sándor, Malom út, Karczag László és Czakó Elemér utcák. Ezekben nem feltétlenül ajánlom a vásárlást. Nem azt mondom hogy veszélyes, erről nincs szó, de a lakótelep kevésbé ajánlott része. Véleményem szerint érdemesebb a Botár Imre, Hild Viktor, esetleg a Lovas István utcákban nézelődni. Mint általában a lakótelepek, ez is elég jól el van látva boltokkal (Aldi, Penny, Lidl), illetve minden utcának van saját buszmegállója (24 és 24A buszok) amivel gyorsan elérhetőek a város főbb pontjai.
2022. jan. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Koszonom.Egyelore csak a google map segitsegevel jarom a varos utcait,de februartol elesben megy a kereses.Tegnap eppen a Lovas Istvan uton hirdettek egy lakast ami tetszett.
2022. jan. 3. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!