Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szolnok Deli varosreszet...

Szolnok Deli varosreszet ismeri itt valaki? Mit kell tudni rola?

Figyelt kérdés
Soha nem jartam meg Szolnokon, de most gondolkodom azon,hogy ott vennek lakast.Talaltam is olyanokat,amelyek tetszenek, de gyanusan olcsok.Nyugdijaskent koltoznek,tehat iskola,munkahely,napi kozlekedes nem szempont a szamomra.Bolt,orvos,buszkozlekedes legyen, ennyivel megelegednek.Mi a velemenyetek?
2021. dec. 30. 14:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%
hetes vagyok. Az biztos,hogy van bolt mert én 30km-re lakom szolnoktól. Középiskolába oda jártam. 1 lecsúszott középiskolába jártam amibe azért sok volt a lecsúszott alak. Voltak és vannak a mai napig olyan alakok Szolnokon,hogy ha megkéred őket vesznek neked a boltban alkoholt. Na ezt csináltuk mi iskola helyett. Sokat alkoholizáltunk. Most,hogy már felnőttem a középiskolások kérik,hogy vegyek nekik cigarettát. Adnának érte nekem pénzt. Na cigarettát nem vennék alapból sem mert én mindig is utáltam. Alkoholt sem felnőtt fejjel. Vannak akik megteszik. Nem nagy dolog ez másoknak. Nekem nem lenne már életkedvem ezt csinálni. Mennyit ittunk ne tudjátok meg. Elég sok a lecsúszott alak sajnos Szolnokon. Sokat használtam a lecsúszott szót ,de ne tudjátok meg. Vidéki falvak ,települések a megyének mégrosszabbak.
2022. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Na kérdező ha mennél lakásba is lakni a Széchenyi lakótelepre akkor viszont azt ajánlom arra, amire neked kell. Nagymamám is ott lakik 1,5 szobás panelben és arra jó környék szerinte is, szerintem is. Amit a 9-es írt igaz, hogy ott is vannak jobb és rosszabb utcák, de lehet találni jobbat is. Ott egy lakás pedig úgy tudom 15 millió forintba kerül nagyjából, ami országos szintet nézve elég jó ár, ráadásul egy 70 ezres városban ami nem is az ország szélén van. Boltokkal, szolgáltatásokkal is eléggé el van látva a lakótelep. Nem a belváros, de ki sem esik annyira a város többi részéből, mint a Déli városrész.
2022. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igen,ezeket a szempontokat vettem en is figyelembe,amit irtal.En a jovo honapban kulfoldrol koltozom haza,mielott kimentem Pesten laktam,de gyulolom,oda nem akarok visszamenni.Egy megfizetheto aru,kulturalt lakokornyezetben szeretnek elni,jo infrastrukturaval,hogy minel tovabb onellato tudjak maradni.Ezert esett a valasztasom Szolnokra.Mivel eredetileg Borsodi vagyok,ezert gondoltam meg Miskolcra,mert azert az sem annyira szornyu hely,mint amilyen a hire,arrafele laknak a rokonaim,es bar Szolnok sincs kozel Miskolchoz,azert megsem Sopron vagy pl Zalaegerszeg a tavolsag.
2022. jan. 3. 16:08
 14/19 anonim ***** válasza:
Önellátó az mit jelent ? Gazdálkodni akarsz ? Meg akarod termelni a zöldséget ,gyümölcsöt ? Vagy a külföldről szerzett lóvédból fenntudj maradni arra érted ?
2022. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem ha sok pénzem lenne irány Nyugati országrészek. Veszprém megye,Győr-Vas megye.
2022. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem akarom,hogy masok segitsegere szoruljak.Ne kelljen segitseget kerni egy bevasarlashoz,mert a kozelben vannak uzletek.Ne kelljen valakit megkernem,hogy vigyen el pl az orvoshoz,mert van busz,van taxi,es egyaltalan,van orvos es korhaz is.Ilyesmire gondoltam az onellatast illetoen.
2022. jan. 3. 17:20
 17/19 A kérdező kommentje:
Sok penzem sincs, es amint irtam,a rokonaim Borsodban elnek.A nyugati orszagresz szamomra nagyon tavolinak tunik.
2022. jan. 3. 17:23
 18/19 anonim válasza:

En 18 eves koromig a Szechenyi lakotelepen laktam, es ha viszonylag olcson akarsz lakast venni, akkor szerintem egy jo valasztas Szolnokon belul. A tomegkozlekedes ott a varos tobbi reszehez kepest jo, van sajat kicsi piac, sok uzlet, gyogyszertar, orvosi rendelo, altalanos es kozepiskola!

A nagymamam az Aranyi Sandor utcan lakott, szerintem az kb a varosresz legrosszabb utcaja, viszont szivesebben laknek ott mint 1-2 budapesti utcaban. Az edesapam par eve vett egy lakast a Lovason, az tenyleg sokkal jobb utca, pedig a ket emlitett hely egymast koveto utcak! Viszont ha van autod, akkor a kornyezo telepuleseken is korbenezhetsz, Rakoczifalva, Tiszavarkony, Vezseny. Bar ezeken a helyeken kb 10 eve nem jartam, de anno szerintem jo telepulesek voltak!

2022. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Én a malom utcában nőttem fel, az nem volt elcigányosodva.

A széchényi tényleg jó választás, van több bolt, gyógyszertár, könyvtár, piac is. Meg van közvetlen busz onnan elég sok helyre.

2022. jan. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!