Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egyedülálló nőként, rossz...

Egyedülálló nőként, rossz ötlet, hogy egy kisebb házat veszek amihez udvar is van, lakás helyett?

Figyelt kérdés

#lakás, ház, vásárlás
2022. jan. 24. 13:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Ez sok mindentől függ,lehet jó ötlet is.
2022. jan. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Ha van időd és kedved a kert gondozásához, egyedülállóként pénzed a ház karbantartásához, akkor nem rossz ötlet.

Arra viszont számíts, hogyha pl. a tetőn elmozdul 3 cserép, akkor neked kell kimásznod és helyretenned, mert erre a "kis munkára" nem fogsz embert találni.

2022. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Nyilvan egy csaladi hazzal tobb a munka, kozben meg megvannak az elonyei. Neked kell eldonteni, hogy szamodra melyik fontosabb. En szemely szerint egyedul biztos nem koltoznek csaladi hazba, pedig ferfi vagyok. De ez nyilvan mindenkinek a maga dontese.
2022. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem félsz egy kis pluszmunkától, vagyis nem egy lusta pázacica vagy, akkor mindenképpen megéri.

Én is teljesen egyedül lakom, ráadásul nem is egy kicsi házikóban.

2022. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Ha van időd, energiád a kertre, udvarra akkor nagyon megéri
2022. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Azon is gondolkodj el, hogy amennyiben párt találsz és családot alapítotok, akkor is jó lesz e az a ház és ha nem túl tudsz-e adni majd rajta.
2022. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
Minél kisebb a ház, annál nagyobb az egységnyi alapterületre jutó falfelület, ami télen hőleadóként működik, tehát a fűtési költség fokozott.
2022. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Nekem van 2 kutyám, így nekem ez volt az álmom. Bejött, imadom.
2022. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Hát vennék én is kutyát. Ezermester van felénk, a kicsi munkát is elvégzi, csak drága a kiszállás. Ha rendben van a ház, nem kell felújítani, akkor miért ne.
2022. jan. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem a kérdező osztatlan közös tulajdonos telken lévő kerti lakásra/kis házra gondol. Nem jó ötlet olyat venni. Nem véletlenül olyan olcsóak a többi fajta ingatlanhoz képest.
2022. jan. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!