Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az alábbi kisebb ház közül...

Az alábbi kisebb ház közül melyiket érné meg megvásárolni egyedülállóként?

Figyelt kérdés

Szóval egyedülállóként szeretnék egy saját kis lakást/házat az alábbiakat találtam, mivel olcsók a havi hitel fizetése sem lenne vészes.

[link]

BElülről nézve nem kellene annyit felújítani rajta, viszont csak egy szobás.

[link]

A leírás alapján többet kellene újítani rajta illetve közös udvarú, mivel sorházű, viszont kétszobás.


Azt még tudni kell, hogy a már nem vagyok annyira fiatal, 33 éves nő vagyok és szeretnék a közeljövőben majd gyermeket az örökbefogadáson is gondolkodtam, így a két szobás előnyös lenne, sajna ami tényleg szép és jó lenne, az 18 M körül lenne...



#lakás, ház, vásárlás, Zalaegerszeg, Zala megye, gyermek, gyermekvállalás, örökbefogadás
2022. jan. 29. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A második felejtős.

Az eladó szerint is tiszta víz, azt nem lehet csak úgy megcsinálni.

2022. jan. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első az egy utólagosan "komfortosított" kulipintyó, de a második sem igazán nyerő (frigider a szobában) és ázik.
2022. jan. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A második borzalmas. Lemálik a fal, olyan vizes.
2022. jan. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy egyiket sem venném meg, mert rengeteg pénzt fogsz beleölni. A másodikba egészen biztosan. A látható és bevallott problémák is elrettentenek, és még mi minden fog utólag kiderülni!
2022. jan. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

értem, köszi a válaszokat!

lemondtam róluk, inkább keresgélek még...

2022. jan. 29. 18:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Felejsd el, az egyik kicsi, a másik nagyon rossz állapotú. Milliókat kéne beleölni a felújításba.
2022. jan. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül gondolkodsz gyereknevelésen, akkor jó helyen lévő társasházat keresnék. Egy családi ház fenntartása rengeteg meló (vagy pénz).
2022. jan. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
33 évesen még bőven van időd párt találni és családot alapítani. Miért egyedülállóként tervezed a jövődet?
2022. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8: Azért, mert a kérdező nő. És egy nőnek úgy legkésőbb 40 éves koráig be kellene fejezni a gyermekvállalást, mert utána sokkal nehezebb a dolog, legalábbis az esetek többségében. Feltéve, hogy egyáltalán férfival akarna családot alapítani, mert ez sem kell, hogy természetes legyen.
2022. febr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélem elengedted mindkét ingatlant. Az elsőn gyanús a retkes fal meg a szentképek, ez valami indonéz családi fészek volt Csácsban. A második borzalmasan rohad, költeni sem érdemes rá... Igazából ami az első érzésem volt, hogy mindkét hirdetés képei közben szinte éreztem a szagot is... Fuh... Sok szerencsét a keresgéléshez, nézegess még, lehet jobbat is találni!
2022. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!