Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Sajnálni fogom, ha Debrecenbe...

Sajnálni fogom, ha Debrecenbe költözök? Tényleg mindenki el kíván költözni onnan? Tényleg jobb (akármit is jelentsen ez a jobb) Győrben, Székesfehérvárott, v. a (számomra) túlságosan pörgő, szmogos fővárosban? Vagy! Mi miatt kellemes mégis Debrecen?

Figyelt kérdés

Annyi sok és ellentmondásos megjegyzés van a várossal kapcsolatban.


Ennyire rossz lenne valóban?


Vagy vannak kellemes, igenis ajánlható oldalai Debrecennek, vagy a környékbeli kisvárosoknak?



2022. ápr. 14. 19:15
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
77%

Szia, dehogy veszem kötekvésnek :)

A táj hiányzik, Székesfehérvár nagyon, vagy Eger, a zempléni hegység... A magyar szó nem hiányzik, mert többen vagyunk kint, és vannak magyar barátaim itt is. Igazából az ízek hiányoznak. Eleinte hiányzott nagyon az otthoni közeg, mint pl a piac, a megszokott kocsmák, éttermek... De mára már megszoktam. 2018 óta nem voltam otthon, talán az idén majd hazajutok egy pár napra.

2022. ápr. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm szépen hozzászólásodat! Számomra érdekes, hogy már (például Írországban is) ennyi sok magyar lenne. Eddig azt gondoltam, Ausztria (Voralberg, "nagy" Tirol és Bécs), Németország, illetve Britannia bővelkedik magyarokban.


Déli, "napsütésben tobzódó" államokban nincsenek véletlenül úgyszint sokan? :)

2022. ápr. 18. 01:19
 23/68 anonim ***** válasza:
84%
Itt valóban sokan vagyunk. Én szeretek itt élni, az oktatás is jobb (legalábbis a felsőoktatás). Most épp könyvet írok, és itt iszonyat sok segítséget adnak hozzá. Olaszországban is van pár magyar, illetve Spanyolországban, Franciaországban.
2022. ápr. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
84%
4-es mi volt a gond Pécsen? Miért költöztetek el Debrecenbe?
2022. ápr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
100%

24: Nagyon részletesen leírtam már, de nagyon röviden íme:

Pécs - gyönyörű a belvárosa, gyönyörű a környezete!

Munkahely kevés, fejlődés alig, a szemlélet szörnyű.

Debrecenhez mérve kifejezetten szegény, perspektíva-nélküli.

Itt szuper munkát kaptunk, a gyerekek simán beilleszkedtek, a költözéskor megvett házunk nagyon felértékelődött. És mára már be is fogadtak.

2022. ápr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
84%
Köszi. Én Pécsett tervezek élni :) habár ezek után amit írtál,átgondolandó.
2022. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
23%
Én debrecenből költöztem pécsre, mert nem volt munka. Pécsen alső jelentkezés után hívtak és fel is vettek. Debrecenbe tömegével jelentkeztem munkákra, de semmi.
2022. ápr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
94%
27.- Aki Debrecenben nem talál munkát, az vagy nem akar dolgozni, vagy totál homály! Lehet hogy írni sem tud! 10 gyár, 2 logisztikai központ, 7 szálloda épül. Ezekbe folyamatosan keresik a különböző szintű dolgozókat...
2022. ápr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
100%
Mik, milyen munkahelyek épülnek Pécsett?
2022. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, mert mégis debrecen az a hely ahol nincs munka.
2022. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!