Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Sajnálni fogom, ha Debrecenbe...

Sajnálni fogom, ha Debrecenbe költözök? Tényleg mindenki el kíván költözni onnan? Tényleg jobb (akármit is jelentsen ez a jobb) Győrben, Székesfehérvárott, v. a (számomra) túlságosan pörgő, szmogos fővárosban? Vagy! Mi miatt kellemes mégis Debrecen?

Figyelt kérdés

Annyi sok és ellentmondásos megjegyzés van a várossal kapcsolatban.


Ennyire rossz lenne valóban?


Vagy vannak kellemes, igenis ajánlható oldalai Debrecennek, vagy a környékbeli kisvárosoknak?



2022. ápr. 14. 19:15
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
4%
Azért nem válaszolok, mert tök mindegy,hogy mit mondok úgyse hiszitek el amit mondok. Menjetek csak debrecenbe, ott legalabb az emberek is bunkók. 🤣
2022. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
41%

41 - hatalmas szerencsénk, hogy te nem vagy bunkó...!

(csak vicceltem!:)

2022. ápr. 22. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
54%
Onnan jöttem még jó, hogy bunkó vagyok. 😂
2022. ápr. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
41%
Így viszont hogy elmentél, már nem maradt bunkó Debrecenben!
2022. ápr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
100%

36: A fél Szabolcs-Szatmár-Bereg építőipari cégei és emberei mind Debrecenben dolgoznak - és még így is kevesen vannak!

Gondoltam szólok, hogy több baromsággal ne égesd magad...

Debrecenben minden építészre hatalmas a kereslet a tervezőtől a végső kivitelezőig mindenhol és minden szakmában! Nyíregyen nem tudják azt megfizetni ebben az ágazatban, amit Debrecenben igen.

2022. ápr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
100%

Méltatlan itt ezen vitatkozni: el kell menni Debrecenbe, és megnézni a mintát, hogy hogy kéne épülnie az egész országnak.

Akinek nem tetszik elmegy, akinek tetszik, az meg odaköltözik! Szerintem nagyon jó város, gyakran járunk oda meló miatt (pont az építkezések miatt) Első kézből látom, a munkaerőpiaci helyzetet, és annak adok igazat, akik azt mondják, hogy Debrecenben rengeteg a munkalehetőség!

Tényekkel csak az idióták (önjelölt bunkók) vitatkoznak!

2022. ápr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem Debrecen nagyon kellemes város, a Nagyerdő gyönyörű, illetve még a Vezér utca környéke, amit ajánlani tudok. Nekem az exem lakik ott.

A közeli települések közül Mikepércs nagyon jó. Én épp most tervezek odaköltözni.

Szóval ne foglalkozz a negatív véleményekkel, ha Neked tetszik és szívesen élnél ott, akkor hajrá :)

2022. ápr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
54%
45. Tapasztalatot írtam és nem építő ipari cégnél dologzik. Ettől független nem keresnek az emberek Debrecenben többet, mint más városokban cserébe magas albérlet ill ingatlan árak.
2022. ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
100%
Persze szép a város, sok lehetőséggel....
2022. ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
54%
oké ne égessem magam, de azért kitartok a tapasztaltaim mellett, hogy nincs munka ott.
2022. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!