Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Sajnálni fogom, ha Debrecenbe...

Sajnálni fogom, ha Debrecenbe költözök? Tényleg mindenki el kíván költözni onnan? Tényleg jobb (akármit is jelentsen ez a jobb) Győrben, Székesfehérvárott, v. a (számomra) túlságosan pörgő, szmogos fővárosban? Vagy! Mi miatt kellemes mégis Debrecen?

Figyelt kérdés

Annyi sok és ellentmondásos megjegyzés van a várossal kapcsolatban.


Ennyire rossz lenne valóban?


Vagy vannak kellemes, igenis ajánlható oldalai Debrecennek, vagy a környékbeli kisvárosoknak?



2022. ápr. 14. 19:15
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
100%

🤣Az a baj, többek között persze, hogy szánalmas az egymáshoz való hozzáállás, pedig testvérek vagyunk.

Vajon ez mitől van?

Egyébként aki ténylegesen dolgozni akar az mindig talál munkát gyakorlatilag bárhol.

Egy építőipari segédmunkás 20 ezret is keres egy nap alatt.

Ez kétszer annyi mint amit a diplomás tanár keres.

Természetesen más kérdés ahogy itt fogalmazták hogy a seggtörlős diplomások nem tudnak mit csinálni, mert ugye a fizikai kétkezi munka büdös.

Másrészről nagyon sok olyan van ezekből akik ismeretséggel beülnek a székbe koptatni és melegíteni azt akár milliós fizetésekért túl sok is. Ezeket mind egy szálig a valós munkát végzők tartják el... Stb

2022. ápr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
0%
60: Nem dolgozom másnak aprópénzért, én vállalkoztam.
2022. ápr. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
21%
Debrecen egy unalmas, lapos, sivár kietlen mezőváros. Közelben-távolban nincs semmi érdekesség látnivaló, vagy értelmezhető kirándulási lehetőség, se hegy se folyó, semmi. A környező települések még Debrecenhez képest is fényévekkel elmaradottabak, lepukkantabbak, nagyrészt a debreceninél is primitívebb, fogalmatlanabb népek lakják, akik özönlenek be Debrecenbe, a tőzsgyökeres debreceniek helyére akik ahogy tudnak menekülnek innen. A városban a fizetések országos szinten is röhejesen alacsonyak, a lakhatás viszont az egyik legdrágább a megyeszékhelyek közül. Ez leginkább a fide$z maffia által bekebelezett elsilányult, üzleti érdekek mentén működő egyetem afrikai, arab és indiai törzsi fejlettségi szinten lévő diákjainak köszönhető. A városban egy sz@ros útkereszteződés kivitelezése évekig tart közben áll a dugó mindenütt a totál agyatlan és megoldatlan forgalomszervezésnek hála. Az utak nem európai mércével mérhető állapotban vannak, csakúgy mint a város vasútállomása, ami simán szégyene lenne egy kelet Üzbegisztáni kisvárosnak is. Hogy valami pozitívumot is említsek némely kertvárosrésze Debrecennek egész élhető, fás, rendezett, pl. a Csapókert, persze itt már egy lepattant kockaház is olyan 70-80 millába fáj.
2022. máj. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
49%
Amikor nem jön be a beszólás, mert többre vittem mint te egyből nem hasznos amit írok. XDDDDDDDDDDDDDDDDD k.rva nagy, imádom az irigy embereket, tudod ettől érzem magam valakinek.
2022. máj. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
100%
De ne aggódj pistike, az áttolt kettes érettségiddel is lesz munka a kft-émben. :DD
2022. máj. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
0%
Én biztosan nem laknék ott, mivel a környező főútvonalak tele vannak a primitív, hetvenes években kirakott kerékpárral behajtani tilos táblákkal, így lényegesen körülményesebb debreceniként érdemi edzést végezni, mint mondjuk Győr vagy Sopron környékén.
2023. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
0%

#67 Nem azért ORSZÁGÚTI a kerékpártípus elnevezése, hogy a gyalog- és kerékpárúton cammogjak a sok idióta gyalogos meg kutyasétáltató között vagy hogy a lehetetlen minőségű utakon eljussak Mucsaröcsöge felsőre.


Kegyetlenek voltak a debreceni egyetemi éveim ilyen szempontból. 4-es mindkét irányban off, 33 kivezető szakasza szintén, 35-ös Böszörménytől kifelé esik el. Én hülye, úgy f0$tam akkoriban a szabalyszegéstől, hogy ezeket az útvonalakat kerültem, megfosztva magam egy csomó jó élménytől😄.


Azóta nem foglalkozom ilyen szánalmas szabályokkal - igaz, erre nincs is szükségem, ugyanis ahol lakom, Békéscsabán minden irányban lehet közlekedni 😉 Ez a különbség. Debrecen mondjuk ilyen téren még magyar szinten is lefele lóg ki a nagyvárosaink közül, talán csak a miskolci outisok vannak hasonlóan gyászos helyzetben.

2023. jún. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
35%

Vannak ismerkedni vágyó Debrecen környékiek?

35f

2023. jún. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!