Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesti agglomeráció,...

Budapesti agglomeráció, melyik hely lenne optimális? Kicsit bajban vagyok.

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon rossz helyzetbe kerultem, egyedul maradtam Magyaroszag eleg keleti reszen egy eleg nagy hazban. 23 eves vagyok, elvesztettem a rokonaimat, sajnos majdnem minden megtakaritasom elment a temetesre stb.

Munkalehetoseg itt nemigen van (csaladi vallalkozasunk volt, egyedul nem tudtam folytatni, felszamoltam).


A lenyeg: talaltam munkat Budapesten, illetve alberletet szept. 5-ig.

Eladom a csaladi hazunkat, amibol marad nekem 12-13millio.

Tudtok olyan telepulest mondani, ahonnan kb 1 ora alatt bp-n lehetnek es ennyibol tudnek venni nagyjabol bekoltozheto hazat?

Nem akarok programokat, leginkabb dolgozni jarnek tehat a kozlekedes a fo szempont.

Illetve a telepulesen lehetoleg ne legyen tul sok az alja ember..ertitek. Foleg h a hazban nem sokat leszek es egyedulallo no is vagyok.. de persze tudom ezert az arert nem a legjobb kornyeken vannak, azert van turokepessegem :D


Koszonom szepen ha tudtok segiteni, telepuleseket mondani, ahol mar ennyibol lehetne valami viskot venni.



2022. jún. 19. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hol a munkahely? Még Budapesten belül is lehet 3 órákat bumlizni, ha voltál ott interjúzni, akkor ezt nyilván tudod.
2022. jún. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

A belvarosban a koruton, igy kb mindegy, hogy hova fut be a vonat, gyorsan ott vagyok metroval, 4-es vagy 6-os villamossal barhonnan :)


Az 1 ora inkabb a vonattal mondjuk a Bp-re erkezes lenne. Nem ismerem egesz jol a varost.


Ahogy neztem a terkepen a varosokat, vonatokat, talan valami Pilis fele lenne a jo. Kicsit szivas az esti orankent van vonat de kibirhato :)


Koszonom a kerdest, igy kiegesziteskeppen!

2022. jún. 19. 21:26
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
Aha, hát a Déli azért elég messzi van a körúttól, a Kőbánya-Kispest vasútállomás is. Akkor jó neked a Zuglói vasútállomás, a Nyugati és a Keleti. Leginkább a Nyugati és a Keleti. Azoknak a vonalát nézd!
2022. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nézegetem.

Ha valakinek van valamilyen tippje, vagy tapasztalat barmelyik telepulessel, megkoszonom ha megosztja velem. :)

2022. jún. 19. 21:34
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Ennyi penzert csak c-os helyen kapsz házat az agloban .☹☹
2022. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2022. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

3

"hát a Déli azért elég messzi van a körúttól"


Hja kb 10 percnyire metróval!!

2022. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért a főváros agglomerációjában nem kapsz olyan ingatlant, amire ne kéne azonnal, vagy legfeljebb pár éven belül komolyabb összeget rákölteni.
2022. jún. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Sajnos ennyiért csak cigótelepen tudsz venni.

Vagy külterületen, de oda meg nem tudsz bejelentkezni lakcímre, és vonat sem jár.

A vonattal elérhető települések eleve drágábbak.

2022. jún. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

7: Igen, vonattól metróig, és mire jön a metró, az +7 perc, 2-es metróból a felszínre még 2-3 perc a Blahán. Szóval lesz az 20 percnek is. Csak oda. Naponta oda-vissza az napi + 40 perc.

Míg a Nyugati az rögtön a körúton van, keleti meg kevesebb, mint 10 percre.

2022. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!