Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesti agglomeráció,...

Budapesti agglomeráció, melyik hely lenne optimális? Kicsit bajban vagyok.

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon rossz helyzetbe kerultem, egyedul maradtam Magyaroszag eleg keleti reszen egy eleg nagy hazban. 23 eves vagyok, elvesztettem a rokonaimat, sajnos majdnem minden megtakaritasom elment a temetesre stb.

Munkalehetoseg itt nemigen van (csaladi vallalkozasunk volt, egyedul nem tudtam folytatni, felszamoltam).


A lenyeg: talaltam munkat Budapesten, illetve alberletet szept. 5-ig.

Eladom a csaladi hazunkat, amibol marad nekem 12-13millio.

Tudtok olyan telepulest mondani, ahonnan kb 1 ora alatt bp-n lehetnek es ennyibol tudnek venni nagyjabol bekoltozheto hazat?

Nem akarok programokat, leginkabb dolgozni jarnek tehat a kozlekedes a fo szempont.

Illetve a telepulesen lehetoleg ne legyen tul sok az alja ember..ertitek. Foleg h a hazban nem sokat leszek es egyedulallo no is vagyok.. de persze tudom ezert az arert nem a legjobb kornyeken vannak, azert van turokepessegem :D


Koszonom szepen ha tudtok segiteni, telepuleseket mondani, ahol mar ennyibol lehetne valami viskot venni.



2022. jún. 19. 21:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
7: És most akkor megajánlhatna valamiféle segítséget is a Kérdezőnek!
2022. jún. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

10-11


Alig pár hónapja laktok csak a fővároskörnyéki kis albérletetekben, de már úgy osztjátok itt az észt, mintha itt született pestiek lennétek.

2022. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én a Tápió-vidéken nézelődnék, a 120a vasútvonal mentén. Viszonylag olcsóbb a többi agglós résznél, és vannak teljesen normális települések is (hogy pontosan melyek ezek, keresgélj itt a GYIK-en, volt pár ilyen kérdés, mindenesetre a szűkebb környéket térképezd fel alaposan, mielőtt vásárolsz). Vonattal lazán egy óra alatt bent vagy a Keletiben.
2022. jún. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszoloknak!

Az sem baj, ha kicsit autozni kell a vasutig(mondjuk kicsi falubol nagyobba) van egy kis bontoszokevenyem :) kisebb utakra jo, de nagyobbakra mar nem mernem vinni. Lecserelni nem terveztem, az ingatlanba terveztem olni minden persze, bar igy.... nem tudom.


Mindenesetre koszi az otleteket!

2022. jún. 20. 15:42
 15/16 A kérdező kommentje:
Minden penzem*
2022. jún. 20. 15:43
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerencsére egyre több állomáson van kamerával "őrzött" parkoló, így féltened sem kell a kocsit. Bár a leírásod alapján nem hinném, hogy pont a Tiédet szemelnék ki ;) Tápiószecső nagyon jó hely, van vasút is. Nehézkes, de ha kitartóan keresel, ki lehet fogni jó vételt. A közeli Szentmártonkáta és Szentlőrinckáta is jó helyek, de Tápiószentmárton se rossz. Ezek többségéből viszont autózni kell az állomásig.
2022. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!