Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha veszek egy lakást, amihez...

Ha veszek egy lakást, amihez tartozik garázs, de utóbbit nem használom, akkor ki lehetne adni?

Figyelt kérdés
Viszonylag jó helyen van az ingatlan, a Déli pályaudvarnál. Én nem vezetek jelenleg és nincs szükségem a garázsra, de önmagában nem eladható. Lehet igény ennek kiadására? Havi 10-20 ezer sem lenne rossz pénz, akár tárolónak.
2022. jún. 22. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Mégis milyen hülye kérdés ez??

Ne mond, hogy itt és most kell megtudnod, hogy a saját tulajdonoddal te rendelkezel?!

2022. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
97%

Persze, ki lehet adni.

Annyi, hogy így te egyáltalán nem számíthatsz rá akkor, tehát nem olyan ez hogy na akkor most te is pakolsz bele meg a bérlő is... ő fizet neked, akkor az az övéegészen a szerződés bontásáig.

2022. jún. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Nehogy 20 ezerért add ki. Édesapám Szolnokon (ami egy fospempő halódó kisváros Pesthez képest) ad ki egy garázst a belvárosban 25 ezerért. Pesten biztos nem 10-20-ért lehet kiadni akkor egy a Délinél lévő lakást.
2022. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
72%
Hogy ne lenne önmagában eladható?
2022. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Persze, ki lehet adni
2022. jún. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Sosem fogom megérteni, hogy ennyi ésszel hogy lehet valakinek saját lakása, amikor én meg anyám kecójában lakom.
2022. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
2022. jún. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok. Az üzenet végén elírtam. "lakást" helyett "garázst" akartam írni. Szóval Pesten a Délinél biztos nem 10-20-ért lehet kiadni egy garázst.
2022. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Egyetértek, #6-os...

Egyszerűen felfoghatatlan, hogy ennyi ismerettel hogyan lehet összehozni egy délinél lévő lakás+garázst???


Pont, mint nagynéném, annyi pénzt elherdált már életében, mert mindig jól fizető állásai voltak. Lakása van, autója van, de költségvetést soha nem csinált, pénzügyekről fogalma nem volt, hitelkártya hátán hitelkártya, most munkát váltott, azt csinálja, amit szeret. Egy éve az álommeló minimálbérnyit hoz csak. Életében először csinált költségvetést 60-hoz közel, sokkot kapott, hogy ő valójában kétszer annyiból élt, mint amennyit keresett. Persze hitelkártyákból, tetemes összeget halmozott fel tartozásként. És most feladja az álommelót, ki tudja mit fog csinálni...

2022. jún. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

9. Jó helyre születni is tudni kell.


Pl. rengeteg embert megismertem az utóbbi időben, akik ilyen semmi 200 ezer körüli pénzekért dolgoznak, de Budapesten jelenleg 40-60-80 milliót (vagy még többet) érő saját lakásuk van, mert egyszerűen örökölték vagy a családjuk vette nekik.

2022. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!