Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek megeri olcsón...

Szerintetek megeri olcsón venni lakást távolabb és ingazni vagy full drágán megvenni de közel?

Figyelt kérdés

Lenne egy kertes belterületi ingatlan 6,5 millióért viszonylag jó állapotú furdoszoszobaval és 2 szobával.


Viszont 40 km re van a munkahelyemtol és 30 km re a külön nevelkedo gyerekemtol.

De a munkahelyem és a gyerkőc egy úton van szóval munkába menet vagy visszafelé útba esik a lányom nincs plusz km.+ bevásárlás is útba esne és úgy kb minden ügyem.



Itt ilyen 18 millióért mennek a panel lakások szóval egyedül nekem esélytelen


Kocsim 1,4 és motorral megy szóval nem eszik sokat de igyis olyan 50 60 e plusz lesz havonta ahogy számolgatam.

Viszont a törlesztő részlet mivel hitel lenne nagyobb részt elég olcsó lenne 60 70 e lenne tíz évre


Így akkor 110 120 nal + nal tartanék törlesztő és benzin költség teren ami még mindig elég jó főleg hogy csak 10 evves hitelt vennék fel nem 20.

viszont az üzemanyag ár korlátozás megszüntetése majd egyszer hatalmasat fog ütni.



#üzemanyag #lakásvásárlás #Koltseghatekonysag
2022. jún. 24. 21:32
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Amúgy aramdij kedvezményt lehagytam fogyasztás szerint 30 50 százalékkal olcsóbban vehetem áramot

És ezt 2 meroorara ervenyesithetem

Szóval ha kikoltozom egy ilyen duloszeru helyre és árammal futok ott sokat tudok spórolni

Nem kell drága tavfutest vagy gázt fizetni .


Szóval vegulis a 60 e mínusz amit a kocsikázás elvisz lehet csak 40 lesz.


Azért mondom szerintem jó a munkahelyem meg távolból is .

2022. jún. 26. 10:01
 22/23 anonim ***** válasza:

Mert állami és biztos munka plusz nem kell megszakadni


Erről csak annyit hogy 15 évet volt jól fizető kényelmes állami munkahelyemen.

Eladtam a saját vidéki házam hogy közelebb koltozzek a munkahelyhez megyeszekhely mellé.

1, azaz egy barom főnök kellett ahhoz hogy 100+ ember felmondjon 3 hónap alatt. Köztük én is.

Az ott maradtak meg nem tudják hogy sirjanak vagy szintén menekülnek.


Szóval úgy tervezz hogy legyen B terved is...

2022. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Enis nagyon gondolkodok szüleim azt mondják várják ezzel mert nagyapám 71 evves és ott van egy 2 szintes házban egyedül

Ezt anyám örökli de azt mondja nekem adja tovább mert neki már van haza

De ez értitek lehet még 10 20 év nem kívánom nagyapám vesztett és addig is kéne valami .

2022. jún. 26. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!