Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van kiút a panel proliságból?

Van kiút a panel proliságból?

Figyelt kérdés

Elegem van ebből az életmódból. Áramlik be a cigiszag, a bűz, ha főznek bejön az undorító kajaszag, agresszív proli szomszédok, polskainvázió van a házban.. jelenleg 50 milliókért mennek itt a 2 szobás lakások.


Szerintetek?



2022. júl. 6. 07:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

17-es az ÁNTSZ nem ! sajnos nem írtja ki! Nálunk is ez a probléma évek óta!!

Arra hivatkoznak hogy nem lehet a lakókat kötelezni arra hogy beengedje a poloska írtókat. Alias én hiába írtatok évente kétszer cc 50 000 Ft ért mindig újra fertőzödünk :(( Komolyan agyf.szt kapok már ettől.

2022. júl. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

21: Akkor újabb jogkörtől fosztották meg őket...:( Régen bizony volt kötelezési jogkörük.

Szerintem akkor társasházi közgyűlésen kell megszavazni.

2022. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

22. Azt is próbáltam elérni!! Természetesen nem szavazták meg,merthogy drága,merthogy náluk nincs,stb... Tehetetlen vagyok :(

Sírógörcs kerülget már mikor újabb csípés jelenik meg rajtam. Mondom már megint...

2022. júl. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
ismerős érzés... az írtók is felesleges pénz, sokszor meg se találják, mert csak 1 jön át valahogy.
2022. júl. 7. 12:50
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
24 :(( Rohadtul ki vagyok készülve emiatt már.
2022. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
25: Hívd fel a Levegő Munkacsoportot, biztos van tippjük. Még 4-ig biztos ott vannak.
2022. júl. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
nem lehet semmit kezdeni ezekkel, mivel magán tulajdon. Még az olyat is évekbe telik kirakni, aki nem fizeti a rezsit stb.
2022. júl. 7. 13:13
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, ez olyan mint a adósságcsapda.
2022. júl. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem panel es panel kozott is van kulonbseg. Bereltem olyan panelt, ahol jottek a szagok es hangok mindenhonnet. Amit most berelek, ott pedig se szag, se hang, kedves szomszedok. Ki erti ezt? Az emeleten kisgyerekesek is vannak, soha egy mukkanasat se hallom senkinek. Csomo kutyas van az epuletben, havonta egyszer hallok ugatast, amikor konkretan a folyoson vakkant a kutya, lakasbol sose hallok semmit.Szerintem ez lakotelep/lakozosseg es a panel szerkezetenek fuggvenye lehet.
2022. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyenben lakom, mint utolsó, sőt összesen 5 panellakásban laktam eddig és mindegyik ilyen volt.
2022. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!