Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha nincs az embernek félretéve...

Ha nincs az embernek félretéve több millió forintja, akkor a saját lakás hitel felvétel nélkül csak álom itthoni fizetésből?

Figyelt kérdés

#lakásvásárlás #hitelnélkül
2022. júl. 20. 19:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hogy lehet 300/hó felett félretenni 30 évesen 4 év alatt?
2022. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
38%

11! 9 vagyok.

Gépészmérnök vagyok, nem a szakmámba dolgozom csak alapfeltétel hozzá a mérnök végzettség. Sosem dolgoztam külföldön. A fizetésem 50-60%-át raktam félre, és nincs másod állásom.

2022. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nincs az embernek félretéve több millió forintja, akkor a saját lakás hitel felvétel nélkül csak álom itthoni fizetésből?"

Hát csettintésre csak a világ legnagyobb mágusainak megy. Amúgy a világon mindenhol kell egy kis tréning a hitel fizetéshez - ezt csekkolják meg azzal, hogy van-e önrészed. Mert ha eddig a teljes fizetésed elszórtad, akkor a jövő hónaptól kezdve is elszórod majd, ahelyett, hogy a hitel törlesztőit fizetnéd... Az a több millió forint, amiről beszélsz, a tréning része a dolognak, hogy neked megy-e, menne-e a részletfizetés. Ha a pár misi megvan, akkor a múltban ment, és a bank úgy vélelmezi, hogy a jövőben is menni fog. Ha nincsen, akkor úgy gondolja, hogy eddig se tettél le 100 ezret havonta, neked nem szabad hitelt adni, mert a 100 ezres törlesztőt sem fogod kifizetni - hisz eddig se ment a letétele...

2022. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
70%
11. Vállalkozó, vagy alkalmazottként mérnök, informatikus.
2022. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13%
És akiknek 35 éves korukra nem lett saját lakás, nem akarnak albérletet fizetni sem hitelt felvenni, hogy oldják meg a szexpartnerezést?
2022. júl. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
12%
Volt az ellenzéki politikusok közül ha jól emlékszem aki korlátozta volna a sok befektetési céllal vásárolt ingatlant ingatlan adóval, berlakás épitéseket ès egyebeket èpitettek volna. Persze lehet, hogy az épìtőipar szűkebb rétegének ez kevésbé lett volna jó, de az átlag lakhatása talán olcsóbb lett volna. Kétharmad ellenében le lettek szavazva, szóval nincs mit sirdogálni az árak miatt.
2022. júl. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!