Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Aki ismeri Őrmezőt: érdemes...

Aki ismeri Őrmezőt: érdemes ott venni lakást bármilyen szempontból (emberek, oktatás, tisztaság, parkolás, térfigyelő kamerák, hajléktalanok nélküliség, csend, etc)?

Figyelt kérdés

2022. szept. 7. 12:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%

Átlagnál kicsit nyugisabb, viszonylag kisméretű lakótelep.

A panelek között keresgélsz, vagy az új metrodom házak érdekelnek?

2022. szept. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Panelek. A Metrodomról nem hallottam pozitívat :(
2022. szept. 7. 13:02
 3/29 anonim ***** válasza:
21%
sok a gonosz öregasszony
2022. szept. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
73%

én itt bérlek lakást, biztos nem vennék, ennyi rosszindulatú sz ar embert rég nem láttam, mint aki itt lakik

a családosok elvárják hogy viselj el mindent, mert ő szült, és hallgasd a hónapokig tartó gyerekbőgést, a másik kib assza gyerekét két ház közé üvölteni

az öregasszonyok mindenbe!! belepofáznak, egyetlen szerencsém hogy nem a szokásos 8-5-ig dolgozok, így keveset találkozok velük

2022. szept. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Halljátok, erre pont nincs szüksége a családomnak. Nekünk felnőtt a gyerekünk üvöltés nélkül. Sz ar emberek alatt mit értesz?
2022. szept. 7. 18:34
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

pl. múltkor jött egy nő, hogy mi ne szellőztessünk mert ő tudja hogy biztos dohányzunk és az egész folyosó egy merő füstoszlop, és ő ebbe bele fog halni

a párom erkélyen dohányzik, baromi messze van tőle a bejárat és nem is arra megy a levegő, pluszban akkor 2 hete nem szellőztettünk

büdös banya beszáll mellém liftbe majd elkezd rikácsolni hogy vegyek fel maszkot, mert ő meg fog halni covidban, aztán fel van háborodva hogy miért oltom le a pitsába hogy akkor menjen gyalog

a rongyokat, szőnyegeket rendszeresen kiverik ablakon, nonstop pofáznak a parkban

múltkor húst klofoltam tök normális időben, erre felkopognak fűtés csővön hogy őket zavarja :D:D

ennyi unatkozó idiótát még nem láttam legtöbb vagy nyugdíjas vagy anyuka gyesen

2022. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

6/6 19:02


Jesszusom...


Ez melyik részén van? Őrmező 1 vagy 2?

Ma tudtam meg, hogy két rész van: Menyecske, Cirmos, Kérő, Vőfély versus Igmándi, Neszmélyi Öttorony, Metrodom. (?)


Amiért mi elköltözünk a XI-be, az az idős szüleink miatt van, hogy ne legyenek egyedül.


A többi, ami miatt innen megyünk, gyakorlatilag majdnem minden, amit felsortál, de ennyire nem durva még itt sem (VIII. kerület)


A dohányfüst minket is zavar, de azért mert itt a folyosón gyújtanak rá, máshol sok helyen ez tiltva van. Nálatok igen?

Szellőztetni mindenkinek joga van, de rágalmazni nem. Ilyen bunk@t...



A liftbe be-beszállnak maszkos idősek, de fizetik a közös költséget, így joguk van liftezni és megőrizni az egészségüket. Szóval ebben nem értünk egyet, kiveve5, ha akit mondasz olyan stílust üt meg veledszemben, ami már-már botrányos. Akkor igazad van. Lehet szépen is szólni.


Este nálunk a parkban (van keresztbe 2 is) üvöltenek, verekednek, reggelre minden hányás, csikkek, törött piás üvegek, használt óvszerek stb.


A rongyokat, szőnyegeket, ruhákat itt meg van adva, mikor lehet kiporolni, ott nincs házirend?


Húst klopfolsz, az át se hallatszódhat, ha jól tudom betonfal?, és szétveri a saját csöveit az ember...? Itt ha hangoskodás van, arccal be csöndet egyik a másiknak, de ahhoz minimum hétvége és koncert hangfal kell techno zenével, vagy hajnali 4-5 órai fúrás faragás.


Ha ennyire unatkoznak, inkább Kelenvölgy vagy Kelenföld marad. Más tipp?

2022. szept. 7. 23:29
 8/29 anonim ***** válasza:
70%

2: mit hallottál a MEtrodomról?


MOndjuk én csak egy lakásban jártam (ismerősnél), de az elég pöpec volt.

2022. szept. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
81%

Menyecske utca

tiltva van a folyosón dohányzás, ehhez képest múltkor szóltam be pappernek mert a szemétledobónál dohányzott majd belehamuzott a szemétledobóba, hogy ráhívom a tűzoltókat, mert tűzveszélyes aztán fizetheti ki a büntit

van házirend, nagy ívben lesz arják

húsklofolás hallatszik

a másik meg hogy sokszor idehallatszodik a Budapest Park vagy a Barba Negra

2022. szept. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Akkor az a hosszú Menyecske? Olvastam van hosszú meg rövid.

Térképen meg a hosszúnál ír valamilyen intézményt. Az mi?

Barba negra odahallik? Fa sza...

2022. szept. 8. 13:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!