Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Aki ismeri Őrmezőt: érdemes...

Aki ismeri Őrmezőt: érdemes ott venni lakást bármilyen szempontból (emberek, oktatás, tisztaság, parkolás, térfigyelő kamerák, hajléktalanok nélküliség, csend, etc)?

Figyelt kérdés

2022. szept. 7. 12:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
76%

gyerekotthon is van itt a közelben

én a rövid részen lakok

2022. szept. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
28%

Őrmező közelében lakom, így gyakran utazom arra felé. Utcákat rendben találom, parkolás (mint mindenhol) nehézkes, de mindenki megoldja. Úgy tudom, hogy biztonságos, hajléktalan itt-ott néha-néha előfordul, de nem jellemző. Közlekedés megoldott: metró (M4), autóbuszok, villamos, vonat...

Ami a lakókat illeti: az eddigi válaszolók által leírtak szinte mindenhol előfordulnak, tehát az ilyen emberek nem direkt választják ki Őrmezőt, hogy ott "uralkodjanak" vagy dirigálásukkal neveljék az embereket.

2022. szept. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
75%

Mivel lakótelep, nagyon attol függ, milyen szomszédokat fogsz ki. Nálunk nyugi van a lepcsőházban, meg rend és tisztaság (2 lépcsőházas tömb)

A metróhoz közelebbi oldal házaiban panel viszonylatban nagyon-nagyon jó a hangszigetelés, és rendes párhuzamos (2 csöves) fűtésrendszer van.

Alapvetően nyugis lakótelep, viszont az autópalya, az egér út és a vasút fogja közre, ezért 0-24-ben van egy erős alapzaj, tájolastol függ, mennyire sújtja az adott lakást.

Alapvetően elég C mentes környék, sosem ért még semmi attrocitás közbiztonság terén, a parkolás egyre kritikusabb, decembertől fizetős zóna lesz, akkor biztos, hogy javul majd a helyzet. A covidos ingyenparkolós időszakban rengeteg üres hely volt, sokan P+R-nek és hosszútávú leeakatnak használják jelenleg a lakótelep parkolóhelyeit

2022. szept. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

#13


Közben csatlakoztam az ottani FB csoporthoz.


Majomkóros, TBC-s hajléktalanok valami kútnál élnek a Spar mellett, ahová székelnek, a kutyafuttatókba is. A Don Pepe kocsijai/futárai veszélyeztetik az emberek életét, legutóbb vezetés közben keresett számlát és hajtott bele egy parkoló autóba, ahol simán lehetett volna élő ember is... Az iskolában abuzálás folyik, minden második nap nincs víz csőrepedés miatt, parkőr megunta és most az sincsen, mindenhol kidobott szemetek pl törött mosdókagyló, wc a két ház közt ; a lakók meg baxtatják egymást. Eddig, másfél nap alatt csak ennyit tudtam meg.

2022. szept. 16. 17:23
 15/29 anonim ***** válasza:
56%

#14: benne vagyok ezekben a csoportokban, legtöbben hisztizni járnak oda.

Azokból a csoportokból nem tudsz meg semmit. De ha ide akarsz költözni, érdemes sétálgatni a környéken, napközben, este és éjjel is.

És akkor eldöntheted, hogy neked megfelel-e.

2022. szept. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
15, lemondtunk róla ;)
2022. szept. 17. 10:53
 17/29 anonim ***** válasza:
56%
#16: Mi elég sokáig járkáltunk vasárlás előtt, szerintem egyedül a Pók utcai ltp. jobb hangulatra. Cserébe annak a tömegközlekedese katasztrófa, es a házak nincsenek szigetelve.
2022. szept. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
#17! Az az Aquincumi Múzeumnál van, ugye?
2022. szept. 17. 21:12
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
Őrmező az a másik Buda, Újbuda, nem Óbuda
2022. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
19! Istenem... A Pók utcait kérdeztem és nem tőled!
2022. szept. 17. 21:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!