Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vennél házat főúton ebben a...

Vennél házat főúton ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nagyon szeretnénk a párommal a szülőfalunkban letelepedni. Jelenleg albérletben lakunk 3 éve.

3 éve nincsen normális ház eladó a falunkban.

Utoljára az utolsó normális ház 3 éve lett megvásárolva párom testvére által.

Most végre van egy ház, amire babaváró hitel meg minden nélkül is lenne saját pénzünk, ami nagyon kecsegtető.

A ház egyébként kocka ház, kellő szobaszámmal, az udvara is nagyon tetszik nekünk.


Egy baj van, hogy fő útra néz.

:(

Itt a falun keresztül elég ritka az átkelő forgalom.

Nem tudom én sose akartam főúti házat, de már annyira szeretnénk beköltözni, nem szeretünk városban élni, hogy már azon is elgondolkodtunk, hogy megvennénk, mert semmi hitelre nem lenne szükségünk. 8 millió lenne és maradna pénzünk felújításra is.


Esetleg ha 5 év múlva lenne bentebb a faluban ház, lehet elgondolkodnánk.

Csak mindegyik ház ami még szoba jöhet laknak benne. Ez is úgy lett eladó, hogy hirtelen meghalt a 86 éves bácsika. Más eladó meg 3 éve nincs.



Köszönöm előre is a válaszotokat.



2022. okt. 24. 08:38
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Tudunk még rajtunk kívül 5 fiatal párról, akik szeretnének beköltözni, így kicsit félünk, hogy ha még vàrunk egy jobbra más lecsap akár arra még hamarabb, hogy tudnánk róla.
2022. okt. 24. 08:42
 2/24 A kérdező kommentje:

Kamion forgalom ott nincsen.

Csak nyáron motorosok.

2022. okt. 24. 08:44
 3/24 anonim ***** válasza:
76%

Nem értm mire vártok? Már ma kösd meg az üzletet. A tulajdon sokkal jobb, mint az albérlet. Szerintem a főút csak kifogás, hogy nyafoghass egy kicsit. A főútról nyíló ingatlan sokkal jobb, mint egy mellékúti.

Ott a helyed, ne tétovázzatok.


Járj szerencsével.

2022. okt. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
6%

Vegyél egy kismotort, és te is motoros leszel, tehát szeretni fogod őket.

A civilizáció nem csak neked jár, hanem a többi embernek is. A fiatlok motoroznak, ilyen az élet.


Vegyétek meg a házat mindenképp! Ettől jobb ajánlatod úgy sem lesz!

2022. okt. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs átmenő forgalom, sem teher forgalom, akkor mégis mi a baj?
2022. okt. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nekünk is van motorunk!

Szeretünk is járni, csak úgy értettem, hogy nyáron kicsivel nagyobb a forgalom, mert szeretnek az erdős falvak miatt erre felé motorozni, de mi is szoktunk.:)


Köszi a választ!! :)

2022. okt. 24. 09:17
 7/24 anonim ***** válasza:
79%
Jómagam is falun élek egy szép nagy családi házban immár több mint 20 éve. Azt hozzáteszem hogy egy félreeső mellékúton. Hidd el nekem, idővel megbánnád hogyha nem a főút mellé költöznél. Faluhelyen ez hosszútávon megszámlálhatatlanul sok előnnyel jár, szinte minden tekintetben.
2022. okt. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy poros faluban az a főút, hogy néha elmegy egy autó.

Városban kb. az lenne a mellékút forgalma, mint nálatok a főúté.

Vedd meg!

2022. okt. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs átmenő forgalom, akkor szerintem nem olyan gáz, hogy főút. De nyilván előnyösebb egy mellékutca, de ha ez van, akkor ez van. Az albérletnél biztos jobb!
2022. okt. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Kistelepülésen élek, főút mellett, ráadásul itt viszonylag sok a gazdálkodó, így traktor, kombájn is előfordul. Mennek a buszok, a multikba műszakba viszik a dolgozókat. Nem elviselhetetlen egyáltalán, sőt, én örülök annak,hogy főúton lakunk. Itt jó a közvilágítás, jó az út, van járda, és biztonságosabb mint egy falu párházas mellékutcája. Ne habozzatok, ha tetszik a ház vegyétek meg, már ha még megvan...
2022. okt. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!