Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vennél házat főúton ebben a...

Vennél házat főúton ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nagyon szeretnénk a párommal a szülőfalunkban letelepedni. Jelenleg albérletben lakunk 3 éve.

3 éve nincsen normális ház eladó a falunkban.

Utoljára az utolsó normális ház 3 éve lett megvásárolva párom testvére által.

Most végre van egy ház, amire babaváró hitel meg minden nélkül is lenne saját pénzünk, ami nagyon kecsegtető.

A ház egyébként kocka ház, kellő szobaszámmal, az udvara is nagyon tetszik nekünk.


Egy baj van, hogy fő útra néz.

:(

Itt a falun keresztül elég ritka az átkelő forgalom.

Nem tudom én sose akartam főúti házat, de már annyira szeretnénk beköltözni, nem szeretünk városban élni, hogy már azon is elgondolkodtunk, hogy megvennénk, mert semmi hitelre nem lenne szükségünk. 8 millió lenne és maradna pénzünk felújításra is.


Esetleg ha 5 év múlva lenne bentebb a faluban ház, lehet elgondolkodnánk.

Csak mindegyik ház ami még szoba jöhet laknak benne. Ez is úgy lett eladó, hogy hirtelen meghalt a 86 éves bácsika. Más eladó meg 3 éve nincs.



Köszönöm előre is a válaszotokat.



2022. okt. 24. 08:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
70%
Ne csak az ingatlanosokat kérdezd, melyik ház eladó, hanem menjetek be a közértbe, a fodrászhoz, a postára, a rendelői asszisztenshez, ahol mindenkit ismernek, ott jobban fogják tudni, melyik ház eladó. Sokan direkt nem hirdetnek ingatlanoson keresztül, mert egy csomó pénzt rátesz.
2022. nov. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért pénz nélkül mennétek? Hát ezt eladjátok, ha van jobban tetsző...

Egyébként meg egy lehetőségnek kell ezt tekinteni. Ha jön addig másik, megveszitek azt. Ha nem jön és valamiért ti kapjátok meg az ingatlant (általában ha nincs valakinek valami jolyjokere, akkor annak adják, aki többet fizet), akkor ez nem a tiétek volt és kész. Majd lesz másik.

2022. nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Ma kiderült van egy ház egy mellék utcában, ami eladó csak nem hirdetik és nem beszélnek róla.

Én ezt el se akarom hinni.

Szombaton fogjuk megnézni.

Annyi, hogy ez 15 millió lenne. Nagyon izgulok.

Ez jobb lenne, mert mellék út, az udvara is nagyobb 350 nm2-rel.

A ház előtt meg lehet állni keresztbe.

Van elől is kis kert rész.

A másiknál egy nagy lépés a főúttól és kapu, megint 1 nap lépés a kaputól és ott a házfala és csak szűkösen párhuzamosan lehet megállni.


Annyit tudok erről a házról, amitől a párom kicsit fél, hogy elvileg kicsi alól.

Biztos láttatok már ti is olyan házat ahol vannak a normál szobák, normál ablakok és alól azok a pici csík ablakok, mert alól van ilyen süllyesztett rész.

Párom állítja, hogy szerinte az a konyha rész és hogy régen azokat ő úgy tudja 180cm magasra építették( ő 193)

És nem örülne a kihasználatlan tereknek. Elvileg 2 és fél szobás meg van valami mellék épület.

Új a tető, meg a fürdő. Ennyit lehet tudni róla.

A fűtés rendszer csere, ablak csere, glettelés stb.

A főúti ház nem alacsony, normál méret, ahhoz is van melléképület, bővíteni kellene mindenképp, vagyis kihasználni a melléképületet, szerintem mindkét háznál, mert kicsi kockaházak.

A főútin nagyon régi pala tető van a fűtés csere, ablak csere, kapu csere.

Szombaton okosabbak leszünk, de nagyon örülök, hogy ezt megtudtuk, nagyon sok utána kérdezés következtében...

2022. nov. 10. 20:23
 24/24 anonim ***** válasza:
54%
Nehogy azt hidd, hogy csak ez az egy ház van, ami még eladó. Írtam, hogy hol mindenhol lehet érdeklődni.
2022. nov. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!