Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Akik panelban laknak miért...

Akik panelban laknak miért mondják, hogy nem azért laknak ott, mert nincs másra pénzük, hanem mert szeretik. Mit lehetne szeretni egy 10 emeletesen ahol hallod a szomszédokat es állandóan ordibálás van? Az egész 50-60 m2. Nem sok jó van benne.

Figyelt kérdés
2023. febr. 4. 19:15
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
94%
Utolso, eltalaltad, mert alfoldi vagyok :D
2023. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
96%

Inkább engem sajnálhatnál, hogy voltam olyan marha, hogy egy baromi jó helyen levő panellakást eladtam és egy szintén klassz, frekventált, 55 nm-es helyett választottam egy 36 nm-es lyukat ott, ahol a legközelebbi rendes bolt is csak kocsival közelíthető meg (lett volna a szipiszupi lakóparkban, de “véletlenül” mégse valósult meg, ahogy a buszmegálló sem)! Mert hát újépítésű, szép, kis létszámú, zárt saját parkoló (csak sosem működik a sorompó, mindegy) és annnyira szuper áron adták…

Minden, azaz MINDEN áthallatszik, talán még jobban is, hőhidas, mert kispórolták az építőanyagot, penészedik, gány munka az egész. Qrvára megbántam, de most már ez van. És nem én vagyok az egyetlen, aki megszívta az újépítésű lakásokkal, sorházakkal.

Ezerszer inkább választok panelt, ha lesz még lehetőségem ingatlanvásárlásra az életemben.

2023. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
100%
Munkatársam pont arról beszél, hogy a testvére Németországban építtetett ilyen sorházszerű típusházat, aztán valami a fűtés rendszerével nagyon kaka lett, most pereskedik az összes lakó az építtetővel.
2023. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
96%
Mindegy, mi a kérdés, én azt érzem problémásnak, hogy a kérdező gondolkodása ilyen egysíkú, és el sem tudja képzelni, hogy nem mindenki úgy gondolkodik, érez, mint ő. Ez nagy baj.
2023. febr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:
Ez nem gondolkodás érzés kérdése, hanem anyagi kérdés. Akinek van pénze nem költözik panelba.
2023. febr. 26. 12:21
 36/54 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, pár hozzászólással feljebb írta meg éppen valaki, hogy egy új építésű lakóparki lakás minősége és élhetősége gyakran sokkal rosszabb, mint egy panellakásé. Panelba az költözik, akit nem érdekel a kert vagy nincs rá ideje, akinek fontos, hogy jó legyen az infrastruktúra, aki nem bánja, ha a ház megfelelően korszerűsítve is van, és aki nem akar a lakhatására nagyságrendekkel többet költeni. Nem anyagi, hanem értékrendbeli kérdés.

Ha az anyagiakat nézed, akkor olcsóbb egy kistelepülésen venni egy korszerűtlen kádárkockát, mint egy panelt.

2023. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
96%

A kérdezőnek a kommentemre adott reakciója megerősítette a kommentem jogosságát. Nem tudja elképzelni, hogy mások másképp gondolkodnak.

34 voltam.

2023. febr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
94%
A kérdező szemellenzős ló módjára csak a saját rögeszméjét ismételgeti. Akinek nincs pénze az nem vesz semmit,ez mindig is így volt. Egy kistelepülésen 3-5 kádárkockát kell/ene eladni egy budapesti panel vásárláshoz.
2023. febr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
65%

Senki se szereti a panelt, aki azt mondja hogy szereti az hazudik. Mindenki saját különálló házban szeretne lakni, de nem mindenki teheti meg. A kényelem az egyedüli előnye a panelnak, hogy nincs vele teendő, illetve minimális. Lakni lehet benne, élni kevésbé.


Én viszont nem értek kerti munkákhoz és sose tudnék normális környéken megfizetni saját házat. Így marad a panel.


Másik előnye a panelnak, hogy mindig 1 szobával több lesz. A téglából 1 szobásért panelből 2 szobásat, téglából 2 szobásért panelból min. 3 szobásat kapsz és így tovább.


Na ezek az előnyei.

2023. márc. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
58%

39-es, mikor néztél Te ingatlanárakat?Ne mond ki általánosságban azt az egy szobával több elvet. Panelprogramos panelt vettünk jó helyen, rengeteg lakást néztünk. Téglát is. Először ragaszkodtunk a téglához, aztán amikor megláttuk a sok lepusztult lakást, és megnéztünk egy felújított panelt, megváltozott a véleményünk.

Jó helyen lévő, jó állapotú panel ára az egekben, néha fölötte a tégla lakásnak.

2023. márc. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!