Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen környék az újhegyi...

Milyen környék az újhegyi lakótelep?

Figyelt kérdés
A kinézett lakás a penny környékén található. a kérdés alatt a közbiztonságra gondolok, az esti, korai utcán történő mozgásra valamint, hogy milyen ott élni. Előre is köszönöm a válaszokat.
2023. márc. 9. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
A Penny környéke nem Újhegy.
2023. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2023. márc. 9. 17:29
 3/10 A kérdező kommentje:
a Bányató utca elejére vagyok kíváncsi igazából.
2023. márc. 9. 17:29
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Bocs, én Pécsújhegyre gondoltam 😅
2023. márc. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ott lakom a közelben. Teljesen élhető. Kocsikat nem törik föl, biztonsággal az utcán lehet hagyni. Este sötétben sem molesztál senki.
2023. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A biztonsággal nincsen baj.


Ami szerintem probléma nálam:

Állandóan büdös van. Valahogy rossz a lakások elrendezése, és érezni nyáron a szeméttároló bűzét és ha bárki bármit főz. De lehet csak az alattam lakók büdösek ennyire.


A buszok miatt rohadt zajos az utca. Ez valakit vagy zavar vagy nem. Nekem a szobában még új nyílászáró mellett is 60-70dB zajt képes generálni egy hangosabb busz. Ez is lehet lakásfüggő, meg van akit ez nem zavar. Hozzátenném előtte villamos mellett éltem mások mondták hogy alig tudtak aludni én meg észre sem vettem.


Illetve baromi sok a dohányos. És számold bele, hogy 2 lakáshoz tartozik egy kis nyitott folyosó, általában oda járnak dohányozni. Csak ugye a kisebb lakás konyhája is oda nyílik. Nekem eleinte az volt, hogy bármikor mentem ott ült valamelyik szomszéd (bérlők) és folyton rohadt büdös dohányszag volt. Aztán elküldtem őket a fenébe azóta meg nem beszélünk, ami nekem nem baj 😃

2023. márc. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

De hogy ne csak rosszat mondjak, alapvetően a közlekedési zajt leszámítva csendes a környék, este 8 után nem is nagyon vannak az utcán. Alapvetően dolgozó emberek lakják és sok az öreg.


Nálam eddig bárki járt az amúgy dicsérte.

2023. márc. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik legjobb lakótelep Budapesten a Lakatos után.
2023. márc. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. márc. 17. 06:41
 10/10 anonim ***** válasza:

Valóban jó lakótelep, jó a közbiztonság, jó az infrastruktúra (néhány útburkolatot leszámítva), sok a zöld, lehet parkolni.


A cigiszag nálam is gond, az alattam lévő 0-24-ben szívja vagy az említett erkélyen, vagy a WC-ben. A másik kedvencem amikor az a valaki főz, aki a WC légcsatornájába csövezte be a konyhai elszívóját. Amúgy ezek szerintem bárhol előfordulhatnak.

ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!