Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Megvennétek 84 millóért egy...

Megvennétek 84 millóért egy olyan ingatlant, amit havi 490 ezer Ft-ért lehet kiadni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 9. 12:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem venném meg, mert ez egy nagyobb lakás lehet, azokra pedig lényegesen kisebb a kereslet. Inkább három kicsit vennék az árából, mert azokra tolonganak a jelentkezők.

Haverom ősszel megnézett egy 30m2-es albit, rajta kívül öt (!) érdeklődő volt és licitáltak egymásra!

2023. ápr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ez egy kertes ház, lakrésszel, pincével, és 2 üzlethelyiséggel.
2023. ápr. 10. 00:03
 13/15 anonim ***** válasza:
92%
Én befektetés céljábólnem venném meg. Vagy nagyon gazdagnak kellene lennem hozzá, hogy enbyi pénzt fektessek egy ingatlanba. Különösen ha kertes ház. Egy kertes ház karbantartása nagyobb költség, mint egy lakásé. (Kisebb nyereség). Meg ennyi pénzt tudatosan több helyre fektetnék be. Vagy 2 lakás, vagy 1 lakás+egyéb befektetés (most eurót vagy dollárt vennék. Vagy egyeb befektetési akap/részvénycsomag hosszabb távra)
2023. ápr. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem tudnék bánni a pénzzel akkor megvenném persze.
2023. ápr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Márpedig 3 normális lakást venni ennyi pénzből szinte lehetetlen

Belenéztem amit a 8-as linkelt pl a remek 13. kerületben csak ilyen házbelsőre futja:

[link]

Eleve ez a kicsi,rossz helyen levő lakások bevonzák a problémásabb bérlőket.

Nem olyan rossz konstrukció a kérdezőé.Most mondanám hogy inkább kettő korrektebb lakást vennék inkább de az meg szerintem nem hoz ennyit.

2023. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!