Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Újpesten vagy Kispesten,...

Újpesten vagy Kispesten, Kőbányán érdemes inkább lakást venni?

Figyelt kérdés
Panellakások nagyjából hasonló áron vannak mindkét kerületben és az M3 metróval elvileg eléggé gyorsan be lehet érni a belvárosba. Persze nem egységes egyik kerület sem, de általánosságban nézve melyik érné meg jobban szerintetek? Ahol jobb a közbiztonság, van valamennyi zöld terület és jó a közlekedés.

2023. ápr. 22. 14:48
A kérdező szavazást indított:
Újpest
Kispest
Kőbánya
35 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%
Gazdagrét felső részének tízemeletesei. Panelből az az élmény(ha van ilyen)
2023. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
Florian ter (Obuda) messze jobb hely ezeknel!!
2023. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Újpesten a Pozsonyi úti lakótelep jó. Zöld is, a forgalomtól beljebb eső házak csendesek is, de ha olyat akarsz, ami közelebb van a megállókhoz, olyan is van.
2023. ápr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Újpestet tudom ajánlani. Rengeteget fejlődött az utóbbi években. Közbiztonsággal sohasem volt problémám. Sok a parkos, fás zöldterület, ez Google műholdképről jól látszik. Újpest központ közeli házakból M3-al 15 perc a Deák, fél órán belül a város többi része is megközelíthető, az összes metróra van átszállás. Van továbbá villamos, két vasútállomás, Volánbusz állomás és több éjszakai busz is.
2023. ápr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Egyik sem. Inkább abból a pénzből Nógrádban három ház, nagy telekkel. Kettőt kiadsz, egyben laksz. A kiadás és a 3 kert termeli a profitot, plusz élelmez.
2023. ápr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Havannán a legjobb
2023. máj. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

"A kiadás és a 3 kert termeli a profitot, plusz élelmez."

És akkor gyakorlatilag az a teljes munkaidős állásod, hogy három házat kell fenntartanod meg három kertben kertészkedned?

Mennyire könnyű kiadni házakat Nógrádban?

2023. máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

Eléggé könnyű, hisz rengeteg a turista a hegymászó és a többi.


Igen, főállásban (is) sokkal jobb magamnak dolgozni, a saját céljaimért, mint a főnököm gyerekének a luxusáért.

2023. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Ja, turistáknak? Az még rosszabb, mint amire én gondoltam. :) Azt hittem, hosszú távú kiadásra gondolsz. Nekem pl. tökre nem lenne kedvem azzal foglalkozni, hogy folyton újabb bérlőket találjak, mert ha nem, akkor nincs bevétel, stb... De hogy ki vállalkozó típus meg ki nem, az teljesen egyéni. Én úgy szeretek a saját céljaimért dolgozni, hogy közben legyen egy stabil havi fizetésem. :)
2023. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne elég a munkahelyen kapott “stabil” havi fizetés (ami messze nem stabil, hanem full bizonytalan), ezért én gyerekkorom óta vállalkozó vagyok. Én szeretem nem mástól várni a pénzt hanem magam csinálni. Az a stabil, amit én magam megcsinálok.


A nógrádi példánál maradva a vendégkeresés az kb. napi negyedóra, a vendégekkel járó feladatok pedig átlagosan kb. napi egy óra. Az összes többi szabadidő. A kertészkedés pedig hobbi és pihenés.

2023. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!