Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Újpesten vagy Kispesten,...

Újpesten vagy Kispesten, Kőbányán érdemes inkább lakást venni?

Figyelt kérdés
Panellakások nagyjából hasonló áron vannak mindkét kerületben és az M3 metróval elvileg eléggé gyorsan be lehet érni a belvárosba. Persze nem egységes egyik kerület sem, de általánosságban nézve melyik érné meg jobban szerintetek? Ahol jobb a közbiztonság, van valamennyi zöld terület és jó a közlekedés.

2023. ápr. 22. 14:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"a vendégkeresés az kb. napi negyedóra"

Milyen módszerrel?


"A kertészkedés pedig hobbi és pihenés."

Nekem biztos nem az lenne. :)

2023. máj. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hirdetések és szállásportálok kezelése nem vesz igénybe többet, mint átlag napi negyedórát.


Van aki szeret kertészkedni, s van aki nem. Nekem bejön. 🌲🌳🌱🪴🍀🌿🍁🍂🌾🍄🌺🪷🪻🌻🍉🍇🍐🫐🍅🫛🥬🥕🌽🧄🌶️🍢🍡

2023. máj. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%

"Hirdetések és szállásportálok kezelése nem vesz igénybe többet, mint átlag napi negyedórát."

De honnan veszed, hogy tényleg elég is a negyedóra, mert állandó sorbaállás van a nógrádi szállásokért? Ebből élsz? Mennyi ideje?

2023. máj. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
90%

Újpesten.

Több zöldterület, jobb az egészségügyi ellátás(!) tisztább a levegő, kevésbé zajos.

Persze ott is van ilyen hely, meg olyan hely, ahogy mindenhol, de átlagban szerintem ez a helyzet.

2023. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!