Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Télen tényleg lejebb fognak...

Télen tényleg lejebb fognak csúszni az ingatlanárak Budapesten?

Figyelt kérdés
Érdemes kivárni?
2023. júl. 8. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Igen ha piros hó esik.
2023. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Komoly valaszokat, köszönöm.
2023. júl. 8. 17:53
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Kétlem, hogy olcsóbban fogják adni, maximum nem emelkedik az áruk az infláció mértékével.
2023. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Asszem 5 % körüli csökkenésről olvastam a napokban.
2023. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Reál vagy nominálértéken?

Az ingatlanpiac fragmentálódik. A nehezen eladható, romos, magas rezsijű lakásoknál még minimális csökkenés sem kizárt, de olyanoknál, amit érdemes megvenni, max infláció alatti emelkedés, esetleg rövid ideig stagnálás lesz szerintem. De mindenkinek más a jósgömbje

2023. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Nominál, és asszem kerület fuggoen 2 - 5 % volt a cikkben. Majd lehet előkeresem.
2023. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Még az idén elérhető a csok, jövőre már nem. Már most nagy alku-lehetőségek vannak az ingatlanpiacban. Igen, érdemes kivárni a jövő évet (De ne arra számíts, hogy akkor most majd az ingatlanárak visszaesnek a harmadára, és a most 60 millioért kínált lakást megkapod 20 misiért. Inkabb csak jelentősen visszaesik: a ma 60 millióert kínált lakás akár 50 misi alá is beeshet)
2023. júl. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Harmadára, felére vissza esés az sztem is max csak álmodozás. Azonban egy 10 % koruli korrekció tippre simán benne van.
2023. júl. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ahogy 7es irja. Szerintem is.

Viszont ha esetleg a jegybanki alapkamat visszaesik, es kedvezobb hiteleket tudnak felvenni az emberek, akkor esetleg ez meg stagnalasra birja majd az arakat.

2023. júl. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9: jó volna ha menne lejjebb az alapkamat.


De még most sem ment 20 % alá az infla, a forint meg 385 fölé szaladt. Sztem lassu lesz csökkenteni

2023. júl. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!