Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Diószegi Sámuel utca 12?...

Diószegi Sámuel utca 12? (Töbni lent)

Figyelt kérdés
Esetleg valaki ismeri a házat? Nemrég láttam egy olcsó lakáshirdetést, de már vagy letörölték/elkelt. Térpéken láttam hogy egy könyvkötő műhely is működik ott, a környéknek rossz híre van de az adott ház szimpinek tűnt. Szerintetek most is gáz a környék? Esetleg ha ismeritek az adott házat milyen a ház/ott lakó emberek/a környék? Előre is köszi

2023. aug. 30. 10:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%
Biztos hogy sokkal kevésbé gáz, mint 10 éve. Én nappal jártam ott, az volt a benyomásom, hogy épül, újul a környék, és semmi ijesztőt nem észleltem.
2023. aug. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
41%
ha tényleg érdekel, akkor sötétedés után sétálj a környéken, a Práterben, a Kőrisben..ha ban elég pénzed, akkor többen is leszopnak..
2023. aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem ez volt benne a Tolvajkergetőkben?
2023. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Drogárus családok élnek ott, és oda jár a klientúra, és sokszor bandáznak az utcán. Ennyi.

A doktoridat nem fogod tudni nyugiban írni ott.

De sok pedagógus is lakik ott, értelmiségi, hiszen ez a város közepe az összes országos és fővárosi művelődési intézménnyel, ezt nem lehet elvenni tőle.

2023. aug. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Rossz híre van tudom. Körbe fogok nézni nem este, egyelőre nappal. Amúgy megtaláltam a könyvkötészet oldalát, ha minden igaz az idős bácsikának 1969 óta van ott a műhelye és dolgozik is ott, és még eletben van, ez bíztató, akkor a "drogárus családok" nem bántották..
2023. aug. 30. 14:39
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem bántanak, bent vannak egy lakásban, a kliensek oda járnak be.

Kicsit gyakrabban megy ki a rendőrség, mint máshova.

2023. aug. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
#6 de miért? A drogok/pdostitúció miatt?
2023. aug. 30. 15:14
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

7: Prostitúció nincsen ott.

Egyébként se illegális a prostitúció.


Hogyhogy miért? Mert drogot árulni és fogyasztani bűncselekmény?...

2023. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Kerüld el. Egyáltalán nem annyival olcsóbb a környéken, mint a többi hely.

20.000fttal drágábban sokkal jobb helyen kaphatsz albérletet. Magyarország leghírhedtebb utcájában ne vegyél ki albérletet.


Nem, nem fognak megölni. Nem fognak kirabolni. De tényleg minden napodat úgy akarod leélni, hogy csövesek, kábszeresek mellett sétálgatsz, léped át őket? A 112 már gyorstárcsázón lesz, mivel valamelyik család állandóan bulizni fog, megállás nélkül ordít a zene. Te nem fogsz átmenni szólni, senki nem merne. Nem olyan a nyolc már mint régen, ez tény. De nem élhető része az a kerületnek. Kerüld el. Esélyed nincs pihenni. Már ha csak kicsit odébb mész, normálisabb közegbe tudsz kerülni.


Bár nyilván, mindenkinek más az inger küszöbe, más az igénye. Én biztos, hogy nem költöznek oda. Jól ismerem a helyet. Aki meg állítja költözzön nyugodtan, menjen lakjon ott egy évet.

2023. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

“ 7: Prostitúció nincsen ott.

Egyébként se illegális a prostitúció.”

Prostitúció nincs? A fél dioszegi a korányis prostikat szobáztatja.


A Dió 12.től nagyjából 300 méterre 10-15 illegális prosti áll kint és inti le az autókat. Nincs ott prostitúció😂😂


“ de miért? A drogok/pdostitúció miatt?”

Képzelj el egy utcát, ami java részt szegény, tanulatlan romákból tevődik össze. Emellé jelentős kabszer elosztó pont. Szerinted miért száll ki sokat a rendőrség? Ez a kombó hihetetlen mértékben vonza a bűncselekményeket, szabálysértéseket.

2023. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!