Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Diószegi Sámuel utca 12?...

Diószegi Sámuel utca 12? (Töbni lent)

Figyelt kérdés
Esetleg valaki ismeri a házat? Nemrég láttam egy olcsó lakáshirdetést, de már vagy letörölték/elkelt. Térpéken láttam hogy egy könyvkötő műhely is működik ott, a környéknek rossz híre van de az adott ház szimpinek tűnt. Szerintetek most is gáz a környék? Esetleg ha ismeritek az adott házat milyen a ház/ott lakó emberek/a környék? Előre is köszi

2023. aug. 30. 10:53
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Tudom hogy illegális, de akkor szerencsére "nagyobb" problémát nem csinálnak.


Igen tudom, és ez is igaz..ezt még meggondolom (bár a zaj és a hangos zene nem zavarna, a mocsok annál inkább).

2023. aug. 30. 15:32
 12/23 anonim ***** válasza:
78%

"#6 de miért? A drogok/pdostitúció miatt?"

Nem b..meg a könyves bácsi maiatt!!

Basszus ennyire naív fejjel ne menj oda, mert 3 nap alatt fogratnak ki a vagyonodból, lakásodból!

2023. aug. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
#12 a fent említett 2-n kívül sok mindenért mehet még ki a rendőrség..azért kérdeztem.
2023. aug. 30. 15:46
 14/23 anonim ***** válasza:

10: Hát ha te bejársz oda, akkor az informáltságoddal nem tudok versenyezni.:) Az után ennek nincsen jele.

Én még sosem láttam.

Ha a 12-ben van szobáztatás, akkor ez érinti a Kérdezőt is.

2023. aug. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
50%
12: Igen.
2023. aug. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Drog tanya, voltam ott lakást nézni kerüld el.
2023. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Konkrétan az adott ház? Amúgy köszi a választ.
2023. szept. 2. 21:51
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne, ne költözz ide. Én szerintem konkrétan erről a házról hallottam rosszakat. (5 éve, de nem hiszem, hogy lényegi változás lett volna a tulajokban vagy a használat céljában (drogkereskedés)). Azért ha ránéztél google streetview-n szerintem látszik is, hogy nem túl bizalomgerjesztő, emiatt úgy érzem nem egyforma az ingerküszöbünk, de így sem ajánlom. Egyrészt amiatt, mert ha nem is esik bajod és kötnek beléd, akkor is iszonyú nyomasztó ilyen környezetben lakni, ezt látni magad körül minden egyes nap. Másrészt látszik a házon, hogy ez nem az a lakásközösség lesz, akivel szépen újítgatjátok a házat és mindenki becsületesen fizeti a felújítási alapba a pénzt. Lehet, hogy fejlődik a környék és szépül, tisztul az új házakkal, de nem ti lesztek az az új ház. Tehát még befektetésnek sem jó, mert nem fogtok egyről a kettőre jutni. Harmadrészt vess egy pillantást erre: [link] Ez a Diószegi 18-22-ről ír. Tavaly nyár óta ez biztos nem oldódott meg és van egy érzésem, hogy nem is fog egy darabig. ("jelenleg az ötletelés fázisában van a projekt") Amit külön kiemelnék: "mind 20-23 négyzetméteres, szoba-konyhás, többségükben komfort nélküli lakások". Láttam ebben az utcában ezeket a lakásokat, egy közös uhdvarról nyíló kis lukak. Nem minden ház ilyen ma már, de a 12 is olyannak tűnik műhold és utcakép alapján. Minden ház más lehet, lehet a 12ben már nem komfort nélküliek ezek a lakások, de még akkor sem akarod ezt te magadnak, hogy egy ilyen udvarban/udvar felett lakj. Elég ha egy vagy két lakásban hangosabb vagy lecsúszottabb emberek élnek, biztos, hogy az udvaron fogják élni azt az életet.
2023. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ, ez szomorú.🙁
2023. szept. 3. 15:19
 20/23 anonim ***** válasza:
A 14-18 volt a nagyon veszélyes évekkel ezelőtt. Azokban a házakban voltak olyan lakások ahova akár 80 ember is be volt jelentkezve. A legtöbb lakó nem vetette meg a drogokat, és a beszerzése érdekében ellopott egy-két biciklit, telefont. De amióta a Nagyvárad téren az egyetemet átadták azóta azért változtak a dolgok a környéken, jó irányba. Egyébként ha megszokják az ember fejét ott akkor nem esik bántódása.
2023. szept. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!