Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Arveresen vasarolt ingatlannal...

Arveresen vasarolt ingatlannal hogyan tovabb?

Figyelt kérdés

Mai nap alairtam az arveresi jegyzokonyvet, 15 napom van kifizetni a fenn marado osszeget. Szoban kertem a vegrehajtot, hogy intezkedjen a kiuritesrol, azonban a jegyzokonyben nincs feltuntetve a keresem.

Sablon szoveg van beleirva, hogy kerelmezzem a vegrehajtot a kiuritesrol.

Mikor kerelmezzek? Kifizetes utan egybol? Vagy ha a 30.napon nem koltoztek ki, utana? Nem voltak tul segito keszek, annyit mondtak mindenfele keppen kerelmezzek.

Az ingatlan 1/1, tulajdonjogu, bekoltozheto es tehermentes. Sikeres arveres utan sem koteles kikoltozni: nincs ilyen szemely.

Felkerestem a tulajt, nem all szandekaban elhagyni 30 napon belul az ingatlant.

Ilyen esetben mit tehetek?



2023. szept. 4. 14:59
 1/2 A kérdező kommentje:

Masodik kerdesem:

Az ados arveresi jegyzokonyv alairasa utan szeretne rendezni tartozasat, allitolag felhivott egy ugyvedet, aki azt mondta neki 30 napon belul benyujthat egy kerelmet az adossag rendezesere.

Felhivtam a vegrehajtot, hogy ha rendezi az adossagat utana mi lesz? Azt a valaszt kaptam, hogy mar nem rendezheti, sikeresen megtortent a jegyzokonyv alairasa, csak nyomos ok miatt fuggesztheto fel innentol az arveres.


Ezek utan mire szamithatok?

2023. szept. 4. 15:03
 2/2 anonim válasza:
Leírnád kedves Kérdező, mi lett a megoldás? :)
dec. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!