Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Csepelen miért olcsóbb egy...

Csepelen miért olcsóbb egy garzonlakás akár 5-6 millióval is, ennyire rossz ott élni?

Figyelt kérdés

Budapesten élek, de őszintén szólva még 1x sem voltam Csepelen.

Egy volt kollégám élt ott, ő azt mondta, hogy busszal nem szeret utazni, ezért mindig kocsival járt. De amúgy sose mesélt róla semmi egyebet.


Tényleg ilyen köki szintű lepukkantságot kell elképzelni, vagy csak simán hosszas az utazás a belvárosba és ezért olcsóbb?


2023. szept. 5. 14:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

17:38


Pedig Csepelnek is van Rózsadomb nevű része. Mondjuk ég és föld a budaihoz viszonyítva.

2023. szept. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mert nagyon kiesik.
2023. szept. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
17%
Amíg ott laktam hév sosem működött, híd is félig le volt zárva, hogy kocsival se lehessen elhagyni és nagyon alternatíva után se lehetett nézni mert folyton jött keménykedni a rakás C kategóriás, hogy mit nézel.
2023. szept. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
24%

Egy évig dolgoztam Csepelen, de nem bírtam tovább és felmondtam.

Túl azon, hogy már maga a kerület is rettentő barátságtalan, tele gyárakkal, a népesség is problémás. A lakótelepi része is borzalmas, én nagyon utáltam oda járni, a HÉV-en mindig voltak durva arcok, akikkel nem szívesen utazik együtt az ember lánya.

2023. szept. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!