Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Óbudára költöztem ( III....

Óbudára költöztem ( III. kerület ), iszonyat megbántam, nagyon lepukkant kerület, lepukkant emberekkel. Előtte a XI-ben voltam. Melyik kerületbe vásároljak és miért?

Figyelt kérdés

2023. okt. 4. 15:08
A kérdező szavazást indított:
1. kerület
2. kerület
5. kerület
11. kerület
12. kerület
13. kerület
10 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
76%
Egész Óbudáról ez nem mondható ki, egy barátom Óbudán lenéző és sznob gazdagok területén lakik. Testvérhegy mellett, Törökőr. Illetve Törökőr szélén jár oviba az egyik fia és az az ovi is elit.
2023. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
76%
Én meg a 11-et utálom, és szerintem lepukkantabb, barátságtalanabb, mint Óbuda, itt csomó jó hely van
2023. okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Óbudán a Testvérhegy nyilván elit, de a teljes 'lenti' rész lepratelep.
2023. okt. 4. 16:10
 4/39 anonim ***** válasza:
95%
De miért lepratelep? Hol jobb, ami egybefüggő társasházas környék?
2023. okt. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
79%

A Vár (I. ker.) nem lepukkant.

Gazdag sznoboknak kiváló hely.

Magukat gazdagnak beállító trolloknak úgyszintén.


Normális embernek meg jó Óbuda. Én jártam egy időben a Kaszásdűlői lakótelepre korrepetálni. Teljesen jó környék volt, mellesleg anyuka a Magyar Nemzeti Bank egyik főosztályvezetője volt.

2023. okt. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
93%

Annyiból amennyiből Óbudán lakást vettél szerintem annyiból nem veszel a többi kerületben ennyiért jó helyen. De amúgy, ha a 11. kerület tetszett, akkor vissza tudsz menni oda is. Szerintem az olcsóbb, mint a 12., 5. vagy 2. kerület és legalább tudod hol akarnál lakni.


De amúgy a fideszes politikusok a várban sokan laknak, ők gondolom nem lepra helyre költöznek.

2023. okt. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
75%
Az ötös megelőzött, mire egy kézzel bepötyögtem 🙃 (6-os vagyok)
2023. okt. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
79%
Van egy rossz hírem. Csak a nagyon buta emberek nem nézik meg előre, hol vesznek ingatlant.
2023. okt. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
80%

Várnegyedben sok sikert a lakásvásárláshoz, mindegyik önkormányzati lakás és hivatalosan nem is értékesíthetőek.

Az Attila út már más tészta, de ha van 90 milliód lakásra, akkor már agglomerációban vehetsz normális házat is.


Óbudán szerintem csak a Szentendrei út környéki panelok és a Szentlélek tér HÉV állomás közeli szakasza rossz, a többi rész teljesen rendben van.

2023. okt. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
84%

#9: akinek a Keleti környéke hangos az Attila úton meg fog zavarodni.

Egy zengő tér az egész

2023. okt. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!