Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Óbudára költöztem ( III....

Óbudára költöztem ( III. kerület ), iszonyat megbántam, nagyon lepukkant kerület, lepukkant emberekkel. Előtte a XI-ben voltam. Melyik kerületbe vásároljak és miért?

Figyelt kérdés

2023. okt. 4. 15:08
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
75%
Meg vásárlás előtt miért nem kérdezted meg a közösképviselőtől, hogy van e a házban önkormányzati lakás? Mi is a III. kerületben vettünk lakást egy olyan házban, ahol ilyen nincsen, így hiába van 100 lakás, normális a lakóközösség és nincs egy balhés norvég család sem.
2023. okt. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
54%

10.


Ez igaz, de a fő baja azzal volt, hogy nem sznobokkal van körülvéve. :D Lehet a sok sznob felfogja a zajszennyezettséget.

2023. okt. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
83%

#12: :)) en kérek elnézést.

Amúgy a Széchenyi hegy egész nyugis, főleg ha veszel egy pár hektáros telken álló villát.

2023. okt. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Nekem a 11 és a 13 jöhet szóba, a többi megfizetethetlen.


És igen a 11 és a 13 is sokkal fejlettebb infrastruktúrálisan meg emberi anyag miatt.


Megnéztem a környéket mindenhol de nyilván olcsóbb volt a III. kerület, de utólag most már értem miért. Az egyik ipari, a másik polgári rész, ez meg régi mezőváros hatalmas lakótelepekkel nyilván sokkal lepukkantabb. Irodák is alig vannak mint a másik 2-ben ezért a bevétele a kerületnek is jóval kisebb.

2023. okt. 4. 16:45
 15/39 anonim ***** válasza:
80%

Óbuda, mint régi mezőváros?

Mindig olvasok valami érdekes blődséget itt. :-)

2023. okt. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
73%
Egy barátom a Lőportár utcai Metrodom házban vett lakást. Tudna mesélni, mik vannak a környéken. 13-ban ráadásul egy gombostűt sem tudsz leejteni, annyi ember van és belvárosi mocsok (bár ez az összes belső kerületről elmondható, a legjobb ilyen téren még tényleg a 11., de a Bartók vége ott is gázos - a többi pedig vagy drága, vagy bulis egyetemista rész, amit nem bulizó fiatalként lehet nem fogsz hosszútávon tolerálni).
2023. okt. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
16-os mi a baj a Lőportár utcai résszel ? Pont azzal szemezek meg persze a belső-Kelenfölddel ha kifognék valami jót, de leginkább a Lőportárdűlő és a Vizafogó városrészek tetszenek.
2023. okt. 4. 16:51
 18/39 anonim ***** válasza:
86%

Covid óta tele van csövessel és cigánnyal, miattuk például nincs egy darab kuka sem, mert mindent kitúrtak - ami például számomra marha kellemetlen volt, mikor kutyával sétáltam arra és egészen a Westendig le kellett másznom, hogy ki tudjam dobni a kutyaszart.


Tele van a környék megakadt beruházásokkal, amiket néha-néha folytatnak ha éppen jött rá pénz - eredmény: 2-3 éve folyamatos építkezési zaj és hatalmas por, nincs elég zöld növényzet ami ezt a mennyiséget felfogná. Így például barátomnak hiába van két terasza az épület két különböző oldalán, mióta bent lakik, a ruháit nem tudta a teraszra kiteregetni. De sétálj el arra, több napszakban és meglátod. A környező utcák pedig tele vannak szétbontott építési területekkel, amit vagy parkolásra használnak (ez a jobbik eset), vagy nyáron ott héderelnek a csövik.

2023. okt. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

18-as: magyarul fejlődik, a lakótelepeken is vadonatúj házakat húznak fel. Nyilván ez nem 1-2 éves projekt hanem 10-15 év. Itt a 3. kerületben alig látsz újépítésűt vagy irodát. Borzalmas mintha a 80-as években lennénk úgy néz ki, nulla fejlesztés.


Egy előnye van hogy nyugis, csak öregemberek laknak erre meg jó a levegő a hegyek miatt. De ennyi. Lepukkant és elmaradott a 13. kerület meg prosperál!

2023. okt. 4. 17:04
 20/39 anonim ***** válasza:
56%
#19: a 13. kerület úgy 20 éve még prosperált, legalább 10 éve folyamatosan csúszik le
2023. okt. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!